IKARIKAR http://www.ikar.sk

1. (Lukáš Sliacky)10.9.2018
 

1
 počet hodnotení: 1
prečítané 58, Komentáre 0

 
1.
1.
Zobudím sa. V prázdnom byte. V byte, v ktorom cítiť iba vôňu ženských štiav a drevenú starú podlahu. Na zemi jeden matrac, na pol roztiahnuté žalúzie cez ktoré prenikajú mrazivé slnečné lúče do bytu. Po dlhej dobe vstávam sám. Bez nahej ženy vedľa seba. Je to zvláštny pocit. 
Z matraca, ktorý je na zemi sa vstáva najhoršie. Celé telo mám zemi, ťažisko príliš nízko. Ako vystupovanie z nejakého nízkeho športového auta. Niekedy ma rozbolí hlava, niekedy sa zatočí, no investoval som do matraca tisíce, tak si to užívam. Ranný moč ... už som aj zabudol, aké je šťať ráno čistý moč, bez spermií a štiav nejakej známosti. V rýchlosti prebehnem insta a správy. Nájdem správu od Kristíny. Ani si ju neprečítam, viem čo tam je, nechám si to ku káve a cige. Niektoré ženské píšu iba keď niečo potrebujú. Kristína je žena, ktorá napíše, keď potrebuje sex a ja som stále ten, kto jej to rád splní. 
Keď vyjdem na balkón, moje bosé nohy schladí jemná vrstva čerstvého snehu, čo spôsobí, že sa rannej erekcie nemusím báť.  Zapálim si a pustím sa do čítania správy. Neuveriteľné, Kristína nechc...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Lukáš Sliacky

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: