IKARIKAR http://www.ikar.sk

1 - Časom príde laska (Martina H.)8.4.2015
 

4
 počet hodnotení: 11
prečítané 1017, Komentáre 40

 
...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Kniha27.7.2017
 

Super kniha, nieco som nasiel na nete co ti moze hodne pomoct, respektive tvoju knihe niekde. Mozes mi dat mail a napisem ti kde, alebo mi napis ak chces na max122@azet.sk

Martina H.9.8.2017
 

martina28h@gmail.com

Martina H.9.8.2017
 

Ďakujem za Váš názor. Rada prijmem nejaké tipy na zlepšenie, prípadne rady na presadenie mojej knihy...

Romana - autorka Dotyku ohňa2.7.2015
 

Martinka, mohli by ste mi poslať váš mail ? Našla som niečo na nete, čo by som vám rada poslala, len tu mi nejde vložiť link :)

Martina H.2.7.2015
 

Kontaktovala som Vás na e-maile... :)

Anna Malá15.4.2015
 

Zopár chybičiek som tam našla, no pri čítaní ma nijako nerušili. Román sa mi dobre čítal, takže som nemala potrebu pristavovať sa pri tých pasážach.
Postavy vstupovali do deja pozvoľna, čiže som sa s nimi ľahko stotožnila.
Hana a Adam sú dobre vykreslené literárne postavy, no možno trochu typické pre takýto žáner. Podobné povahové vlastnosti som vyčítala vo väčšine romantických príbehoch. Ale nie je to žiadna vada, pretože v konečnom dôsledku je tématika románu zameraná na muža, ktorý nenávidí alebo ignoruje ženy, kým nestretne ju a proti svojej vôli sa nezamiluje. Prípadne naopak.
Ale keďže čitateľkami sú prevažne ženy, tak-nejak v romantických dielach očakávame, že láska zmení muža, v tomto príbehu hlavného hrdinu na verného a milujúceho manžela.
I keď v tomto diele sa Hana k oltáru nedostavila... a na viac si musím počkať.

Marcela15.4.2015
 

Pekné dielo.
Obzvlášť sa mi páči postava Dominika, ktorá vkusne dopĺňa dejovú líniu - Možno sa tak dočkáme samostatného príbehu o tomto barónovi .-)
A tiež ma zaujali postavy richtára a jeho ženy Evžénie. Dokonale vykreslená klebetnica a manžel unavený jej večným trkotaním.

Hodnotím palcom hore.

.S ailA14.4.2015
 

To fakt? Slovný súboj dvoch či dokonca troch autoriek, naprosto mimo tohto diela?
Niektorý ľudia by si mali uvedomiť, že hoci je sloboda prejavu, každá akcia spôsobí reakciu.
Navážanie sa do autorky akože v snahe poradiť, nie je konštruktívna kritika so snahou o zlepšenie ale podkopanie odhodlania aby pokračovala.
A keď autor odpíše, že ten názor berie, no je to len jedno hodnotenie, takže je jasné, že nezačne okamžite prepisovať celý román, samozvaná radkyňa sa urazene oprie o svoje pseudo-pripomienky a keď nezaberú ani tie, odvoláva sa na slobodu a hodnotenia čoho chce.(Hoci som ešte nevidela, aby vo vydavateľstve hodnotil knihu čitateľ, ktorý daný žáner nechytí ani do ruky.)
Už to samo o sebe napovedá, že kritik musí mať naozaj široký záber skúseností s rôznych literárnych žánrov...
Vyčítanie komentov ku komentom a sama komentuje.. no no comment
Vyčítanie gramatiky neredigovaného diela.
Vyčítanie inej autorke odvolávanie sa na jej určite vycibrené dielo s tým, že si neodpustí poznámku na jej citujem-utáraný profil.
Keď už hodnotiť tak všetko, aj to čo s dielom nijako nesúvisí.
A ten sľub, že už sem nebude písať
a naraz BUM... znova je tu. Zrejme musí mať niekto stále pravdu. A takto by som mohla pokračovať, no v skratke, ak sa tu hodnotia iné diela tak fajn, tu je môj komentár k Priepustke.
Nuda, nuda a ešte raz nuda. Taký žáner ma neberie. No mám to písať na tvoj profil? Nebudem porušovať tvoje odhodlanie, nepísať sem v snahe o takzvané zachovanie dobrého dojmu, takže aby som nekazila dojem z tvojho románu ponechám svoj komentár tu.

Alia S.14.4.2015
 

Mohla si napísať, v čom konkrétne je autorka dobrá a v čom sa má zlepšiť. Prospelo by jej to - o ňu predsa ide. Tebe nie, že.

Zrejme si chceš dokázať, aké neobvyklé, svoju pravdu a nevieš niečo zabudnúť.

Mimochodom, niektorí ľudia sa píše s mäkkým \"í\".

Slobodne sa vyjadri k čomu chceš a nestrápňuj sa predo mnou, pred ostatnými a pred sebou anagramom a \"múdrosťami\" o komentovaní komentárov, keďže mne ide nie o to, že sa nemá nik vyjadriť ku komentárom, ale nech sa nestrápňuje vyjadrením sa k tomu, ako bolo okomentované dielo a ako malo byť (len tupec nikdy nepochopí, čo tu už píšem nie prvýkrát), čo nikdy nerobím - na mt sa nedá nájsť jediný komentár napadnutím komentujúceho, ako si dovolil dielo zhodnotiť tak či onak, ako sa mal vyjadriť a ako sa nevyjadril. Polopatisticky: nedá sa nájsť jediný útok z mojej strany, aby som mudrlantsky zvozila kohokoľvek, čo a ako si dovolil. Pochopené?
Čiže: nech sa každý vyjadruje k dielu a nie k tomu, ako kto komentuje. Pochopené? Snáď konečne.
Stačí sa len zamýšľať nad prečítaným a nešpiritizovať.

S.ailA15.4.2015
 

Ale mne ide o autorku, preto si dovolím poukázať na zjavný fakt, ktorým sa tu často hájiš.
V záujme hodnotenia tohto diela sú tvoje recenzie presne 2.
V záujme seba samej ich tu je 8. Takže v čom konkrétne mali tie pomôcť autorke?
A favorit na hájenie si svojej pravdy a dokazovanie si niečoho je jasný. Zrejme máš takú potrebu, keďže sa sem neustále vraciaš a píšeš dookola tie isté omáčky.Až po čase nevnímam nič len bla, bla, bla...komentár....bla bla bla zase komentár.... Až je to trápne. Takže o strápnení sa nemusíme ani baviť.Veď ani nemáš charakter, aby si si stála za svojím slovom a nepísala sem, keď si to tu verejne vyhlásila. Ale jasné, musíš sa brániť, lebo inak ...by si si nepresadila to svoje.

A útok? Ale no tak! Mudrlantsky sa tu rozpisuješ o tom, že si v kurze či čo, hoci v globále tu už na teba nereaguje nikto, iba ja. Tí čo si prečítali zverejnené dielo, zhodnotili, či sa im páčilo alebo nie, vôbec sa nevyjadrovali k tvojim komentárom, ale ty máš zrejme problém prekúsnuť, že nie každí je takí perfekcionalista, že musí dopodrobna rozpisovať každý úryvok, obzvlášť, ak napíše len v skratke, že dielo bolo o.k.
A čo je na tom? Že sa tak autorka nikam neposunie? Ako to vieš? Možno si vzala tvoje rady k srdcu, a podla nich dopisuje zbytok románu. Ale nazývať ľudí nechápavcami ...to je mimo mísu!
A dosť urážlivé!
Čitatelia totiž hodnotia dielo, nie teba, tak to už konečne pochop! A taktiež hodnotia podľa svojho uváženia, no začínam mať pocit, že tebe nie sú po chuti tie relatívne kladné ohlasy, keďže tvoja rada znela, v skratke prerobiť.

Jana14.4.2015
 

Tá posledná kapitola bola super...

Saša13.4.2015
 

Som zanietená čitateľka historických románov
a tento napreduje správnym smerom.
A taktiež kvitujem snahu preraziť v žánri, v ktorom máme len jedinú autorku :))

Dielo sa mi páčilo13.4.2015
 

Rozbehla sa tu diskusia, no viac ako polovica nijako nesúvisí s pridaným dielom. Takže som si prečítala všetky komentáre a nevyšlo mi z nich, či je dielo hodné prečítania alebo nie.

A tak som sa doň pustila...

Ktovieako neobľubujem takýto typ románov, no čítal sa ľahko a hoci viem ako dopadne keďže téma je jasná, nič ma tam nerušilo.
Niekde som tu čítala, že je to oddychovka a s týmto názorom sa môžem stotožniť...
Keď autorka pridá zvyšné kapitoly, rada si ich prečítam.

Takže konečné hodnotenie:
DEJ - ****
POSTAVY - *****
TEXT - ***
CELKOVY DOJEM - **** (4z5)

Autor13.4.2015
 

Sama píšeš, že komentovať rady komentujúceho je slušne povedané nemiestne, no sama tak robíš.
Takže ak už nemáš nič k príbehu zdrž sa ďalších komentárov.

Alia S.13.4.2015
 

Nepochopila si ani to, pani autorka. Ak ma niekto napadne, tak sa bránim. Ale stupídne negovať poradné príspevky k dielam autora by mi nenapadlo. V tom je zásadný rozdiel.
Môj nick sa tu už neobjaví, sľubujem, aby nekazil dojem.
Želám už len pozitívne ohlasy.

Alia S.14.4.2015
 

Neobjavím sa v zmysle vyjadrenia sa k dielu. Prídem si ho niekedy dočítať, ale nevenujem jedinú radu, ani len kde sú chyby a nesprávne pojmy.
Možno sa už nevyjadrím ani k stupídnym upomienkam na moju osobu, ktoré sú úplne \"mimo mísu\" - k neuvereniu, čo zo seba dokážu niektoré makovice vydolovať, len aby.... ktovie prečo.
Strčte si tie svoje pripomienky k môjmu komentovaniu kam sa vám vojdu, venujte radšej svoj čas dielu, pod ktorým mienite niečo napísať, umelci nechápaví. Ale nie \"dávam ti päť hviezd\", lebo na viac nemáte.
Ukážte sa, ak to viete, vypíšte, čo konkrétne je všimnutiahodné, nové, originálne spracované... Je, verím tomu, len akosi sa nik nemá ku konkrétnostiam, viac vás bavia moje pripomienky. Som v kurze, fajn, ale spravte niečo pre autorku. Niečo rozsiahlejšie, autorka čaká na dobré rady a určite sa jej zídu, keďže tie moje nestoja za fajku močky. Zato tie ostatné doterajšie pozitívne ju určite niekam posunú.

Autor13.4.2015
 

Pani autorka to pochopila, ale tak ako sa brániš ty, bránia sa aj tí, ktorých hodnotíš alebo kritizuješ.
A zatiaľ napádaš len tých, čo napíšu, že sa im to páči, alebo to k niečo prirovnajú a navážaš sa do nich, ak nesúhlasia s tvojím ale iným negatívnym názorov. Ako si sama napísala si slobodná a môžeš robiť čo uznáš za vhodné, tak prečo by tak nemohli robiť aj ostaní?

omt12.4.2015
 

nie je román ako román!
ak má niekto rád historickú prózu, typu Tracy Anne Warren, Johanna Lindsey, Gaelen Foley, či našu slovenskú Janu Pronskú, tak si určite príde na svoje.
no ak od toho niekto očakáva napínavý dej, pri ktorom budete hádať aký bude koniec, je to akoby ste chceli od Steelovky detektívku.

gargamel12.4.2015
 

omg-
daj autorke päť * a vytešuj sa zo suchopárneho románu bez napätia

omt13.4.2015
 

pre niekoho suchopárne, pre niekoho zaujímavé.
ak nečítate takýto žáner, nechápem prečo to komentujete.

gargamel14.4.2015
 

čo to čo toto?!?

ano madam nechápete

Alia S.13.4.2015
 

Lebo komentovať naozaj môže každý, nielen omt.
Aj podľa mňa je román šedivy, nerýrazný. Čo je také nepochopiteľné, že sa niekto/viacerí rozhodne/ú označiť ho takým?

Alia S.13.4.2015
 

Nebude to tým, že som slobodná a svojprávna, a teda môžem robiť, čo uznám za vhodné?
Je snáď každého vec, ako sa rozhodne.
Akosi sa nik nemá k pochvalám, resp. k radám, čo pomôže dielo zlepšiť, tak som venovala aspoň pár riadkov.
Ako sa napokon autorka rozhodne, ku koľkým radám sa prikloní, čo zlepší, čo odstráni a čo nie, je len na nej. Ak myslí, že dielo je v poriadku, nechá všetko tak a počká si na ďalšie komentáre. Ak budú, lebo podaktorí s obľubou až skritizujú dobré rady a sami nič poriadne nenapíšu.
Ak sa dielo niekomu páči, môže vychváliť do neba bez návrhov na zlepšenie či návrhov na opravy chýb a iných nedostatkov a podporiť autorku, že to, čo robí, robí správne.
Ale komentovať rady komentujúceho... slušne povedané = nemiestne.Autor12.4.2015
 

Podľa vašich reakcií usudzujem, že hodnotíte len podľa úvodných strán. No je to na čitateľovi. Ak ho dej zaujme, prečíta si i zbytok, ak nie, proste \"klikne inam\". Tisíc ľudí, tisíc chutí. Môj názov v skrate vyjadruje o čom celá kniha je a keby ste si prečítali viac ako jednu kapitolu, pochopili by ste, prečo som môj rukopis nazvala - Časom príde láska....

Alia S.12.4.2015
 

Sám názov je jedno veľké klišé a je jedno, koľko strán čitateľ prečíta.

Kým svoje dielo neprekopeš od začiatku, neopravíš chyby a neurobíš aspoň to, čo som popísala nižšie (ale mala by si sa poobzerať aj po iných radách, vždy sa môžeš niečo naučiť, čo teraz určite nevieš), zbytočne budeš vypisovať, aby ľudia čítali, až vtedy pochopia názov. Okrem toho, že nie je ničím zaujímavý, je predvídateľný. Prezradila si pointu, resp. jej časť. A na čo sa má čitateľ tešiť, keďže si vie domyslieť (nepodceňuj ho), že sa dvaja najskôr ľúbiť nebudú, budú si možno robiť naprieky, potom príde láska. Alebo ona jeho nebude mať rada, až neskôr. Nič iné sa pod nadpisom neskrýva, len tieto dve, v podstate identické, záležitosti.
Nie je ťažké domysliť si a prvé kapitoly naznačujú, že nepôjde o žiaden \"silný\" príbeh.


\"Kliknite inam\" je detinské a \"tisíc ľudí, trisíc chutí\" zas len obdratá fráza - opierajú sa o ne hlavne začiatočníci a ľudia s obmedzenejšou slovnou zásobou bez schopnosti vyjadriť čokoľvek po svojom).
Si tu preto, aby si sa snáď niečo naučila a neodháňala čitateľov, nie? Ak sa im tvoje dielo nepáči, nehodnotia ho ako zaujímavé, resp., nehodnotia ho vôbec, tak asi nebude chyba v nich.

Romana12.4.2015
 

Neviem si pomôcť, avšak zdá sa mi, že tento komentár je mierený s jasnou túžbou autorku zraniť a uraziť....neviem či ste vy taká pani/slečna Dokonalá, ale venovala som chvíľku času, aby som našla nejaký váš príbeh, ktorý je nepochybne bravúrne dielo z pera profesionálnej spisovateľky, to by vysvetľovalo tú kritiku...a nerozumiem prečo sa navážate do deja...je predsa mnoho spisovateliek, ktoré píšu historické romance a tam ozaj nejde o nejakú extra komplikovanú zápletku...autorka vám dobre napísala...ak sa vám to nepáči, kliknite inam...nie je to detinské...ja si tiež nekúpim sci-fi, keď ho nerada čítam :) nevidím teda dôvod, prečo čítate podobnú literatúru, keď vám nie je pochuti...ak je to len preto aby ste niekoho zhodili a znechutili jeho túžbu písať, potom tá detinskosť a hlavne očividné vyžívanie sa v povyšovaní sa a zhadzovaní iných je vo vás ...a mohli by ste mi poslať názov vášho príbehu...od zvedavosti asi ani nezaspím ;)

Alia S.13.4.2015
 

Romana, ak si tá Romana, čo tu má podobný historický príspevok s \"utáranným\" profilom, už rozumiem, prečo taká horlivá obrana.
Nevyčítam, aby si ma zas slovne nenapadla, čo si to dovoľujem mať iný ako pozitívny názor na dielo, ktoré nepotrebuje žiadne rady, úpravy a opravy už vôbec, iba konštatujem.

Romana14.4.2015
 

Alia tu nejde o to, že by text nepotreboval zmenu, sú tam chyby to je jasné, netvrdím že je bezchybne s dokonalé, len ma dosť zarazil spôsob akým to podavate. Inak vyznie rada na zlepšenie a inak kritika, do ktorej zahrnate aj podpis autorky...čo sa týka mňa, pokojne mi svoj názor napíšte, aj to že tam nemám zapletku mi vyhodte na oči, keďže tá je až v strede príbehu... trochu nechápem to vytknuie profilu \"utaraneho\" ako ste ho nazvali...čo vám na ňom prekáža prosím vás?

rada14.4.2015
 

aby sa podpisovala
nemužským rodom
snáď nie je kritika
ale rada

Alia S.13.4.2015
 

Romana, prepáčte, ale urážate Vy mňa, hrajúc sa na ochrancov poslabších diel, ktoré nemajú takmer žiadne odozvy. Vám sa dielo zrejme páči a ja za to od Vás nežiadam to Vaše - cítila by som sa dosť trápne, keďže obhajovať dielo v zmysle: \"a ty čože také máš za sebou, keď si dovolíš radiť\" je naozaj dosť nemiestne.
Neodpustím si ale spýtať sa - prečo jej neporadíte Vy, keď ste tá, čo všetko vie, logicky, veď ste si dovolili znegovať poradný príspevok, a s radosťou sa zavŕtali doň (i do jeho autorky, naozaj skvelý počin) a zhodnotili ho ako v žiadnom prípade nápomocný? Napríklad aj to, aby nepridávala naraz celé dielo, ale radšej po častiach? Kde ste boli doteraz? Mali ste možnosť poradiť napríklad aj čo sa týka slovenčiny, v ktorej má tiež medzery (podľa Vás isto nie).

Je, opakujem, infantilné pýtať sa na diela komentujúceho - akoby to bolo merítkom, či si kto môže dovoliť, alebo nemá dovoliť vyjadriť názor. Názor.
Je to detinské, či si to pripustíte alebo nie, rovnako ako odháňať potenciálnych čitateľov.

Vážená Renatka, nič Vám nebráni zhodnotiť dielo v pozitívnom svetle, ak ho také vnímate. Namiesto kometovania komentátorov - pripadá vám to kóšer? Určite, inak by ste tak neučinili.
A ešte jedna vec: sem \"profesionálni spisovalia\" nechodia, takže ak by ostatní nevenovali komentáre, neboli by pod dielami žiadne.
Autorke sa nejaký poradný dostal a ako supy sa zlietajú ostatní, aby sa doň pustili a povyšovali svoje spôsoby nad spôsoby iných.
Nech sa páči, máte priestor, čakám na Vaše pozitívne hodnotenie diela z viacerých aspektov, čo a prečo je na ňom všimnutiahodné. Verím, že je, preto Vám prenechávam priestor.

Autor13.4.2015
 

Alia S. pred pár minútami ste napísali, že komentovať komentár je nemiestne a sama ste tak spravili.
Veď aký bol rozdiel v tom keď omt reagovala na hodnotenie gargamela?
Nejde o Vaše hodnotenia, ak sú konštruktívne a pomôžu mi román zlepšiť. No vybavovať si tu \"účty\" naozaj nemusíte ani v záujme svojej obrany.
To je totiž detinské...

Autor13.4.2015
 

Ďakujem Romana :) Som rada, že tento názor nezastávam len ja. Ak totiž niekto kritizuje už i pseudonym autora, tak mám dojem, že nájde chyby všade. (Podľa neho)
Darmo tu budem vysvetľovať, že tento typ literatúry - historický román - naozaj nemá zložité zápletky, konanie postáv a vopred nepredvídateľný dej. Je to ľahké, oddychové čítanie, pre ženy ktoré majú rady takéto príbehy. A ak nie, nechápem prečo niekto označuje za detinskosť, či obmedzenosť keď vysvetlím, že sa im to páčiť nebude. Ibaže namiesto siahodlhého odpisovania, som to skrátila do štyroch slov - tisíc ľudí, tisíc chutí. A za tým si stojím!
A propo, rada by som vedieť, koľko diel z tohto žánru dotyčný kritici (alebo kritička-keďže mám pocit, že to písala jedna a tá istá osoba) prečítali, keď tak \"bravúrne\" hodnotia.

prcmja12.4.2015
 

Môj zámysel - aby z názvu bolo zrejmé o čo sa bude jednať. Ak máte pocit, že sa jedná o klišé, beriem. Zápletka - ona nemá rada jeho, no nakoniec sa do neho zaľúbi, sa mi vždy páčila a tak som ju interpretovala i do svojho románu. Takýchto kníh sú možno desiatky, či stovky, no stále sa v tomto duchu vydávajú nové a nové príbehy. Nie je to obmedzenosť, ale písanie o tom, o čom som vždy chcela. A ako som už v nižšom komente napísala, stále na románe pracujem, vyhadzujem celé odseky, prepracovávam, čo sa mi zdá zlé, takže kritiku prijmem a nevyhováram sa na - kliknite inam ak sa vám nepáči. Len beriem do úvahy, že vždy sa nájde niečo, čo sa iným nepáči a nesúhlasia s tým... preto prirovnanie tisíc ľudí - tisíc chutí.

rada11.4.2015
 

omáčky, omáčky a omáčky

čiarky šup sem - šup aj tam

obdraté slovné zvraty

dej bez poriadnej zápletky

veľa chýb
- ako sa môže vyrojiť /vo veľkom počte objaviť/ človek???!
- zvony nie sú na veži ale vo veži....

prepracovať žiada sa, fakt


Autor11.4.2015
 

Možno si vybrať desiatky dejov či zvratov v príbehu, no mne pri písaní tohto románu, vyústil práve tento. Je len na čitateľovi, či sa mu takáto zápletka páči, alebo nie. Ak nie, v kníhkupectve po takejto knihe nesiahne. Rovnako tomu je i na tomto portály.
A čo sa tej \"omáčky\" týka, snažila som sa jej tam dať čo najmenej, ale bez úvodu to nejde. A po prečítaní prvých stránok ste hneď v deji... takže by som ocenila komentár niekoho, kto prečítal aspoň prvé kapitoly, nie stranu, no i napriek tomu ďakujem za hodnotenie.

Alia S.12.4.2015
 

Ošetrenie raneného, prisatie sa na mäkké pery, upečené buchty ani jablkové záviny zápletkami nie sú.
Prečítala som päť strán a ani jeden odstavec ma nenadchol. Sicuácie ako vznikali tak zanikali, nebolo sa na čo tešiť, vytrácala sa motivácia pokračovať ďalej.
Dlho sa motáš okolo toho istého - nemastného-neslaného. Použila som klišé, lebo aj ty ho používaš. Aj ono znehodnocuje dielo, keďže je myšlienkovo chudobné, obdraté, vyhoď teda všetko, čo ním je (čo čert nechcel ap.), nielen slovné zvraty, ale aj situácie.

Aby si pochopila pojem zápletka, ako ti už bolo naznačené:
dej výrazne komplikuje, t.j. zapletá, činí ho zložitým, a tým sa stáva príbeh atraktívny.
Zvlášť maj na mysli posledné slovo. Jemu podriaďuj písanie.

Ak dielo prevzdušníš, opravíš množstvo chýb a omylov a hlavne vyhodíš bezvýznamné situácie, mohlo by sa dielo stať atraktívnym. Asi ti veľa nezostane, ale nikomu ploché pózy bez zápletiek a bez výrazných konfliktov a ich riešení chýbať nebudú.


Autor12.4.2015
 

Ďakujem za hodnotenie. Chýba mi pridanie posledných kapitol, no stále na nich pracujem. Stále sa k príbehu vraciam a spätne upravujem či nahrádzam celé odseky. Vždy som totiž mala pocit, že ak by som prešla priamo k pointe, zostane mi román na päť kapitol. No posnažím sa o zlepšenie...

Alia S.12.4.2015
 

Si žena (Martina), tak sa nepodpisuj ako \"autor\" - m.r., tak ako sa ženy - lekárky neoslovujú doktor a podobne.

Ešte jedna dobrá rada: lepšie pridávať kapitoly po jednej, nie naraz takmer celé dielo. Inak pri počte pridávaných diel ostatných autorov časom upadneš do zabudnutia.

Autor12.4.2015
 

Ďakujem. Posledné kapitoly stále upravujem, takže ich budem pridávať po jednej aby som mohla adekvátne reagovať na kritiku a hodnotenia. Nech to zlé odpadne a zostane len to, čo za niečo stojí... i keď pri Vašich hodnoteniach mám pocit, že ak mi vyčítate i to, že sa podpisujem ako autor a nie autorka, nič, čo by sa Vám páčilo, v mojom románe nie je.

rada11.4.2015
 

už podľa prvých riadkov

sa pozná zručnosť

schopnosť vtiahnuť do deja - čo je najviac

už názov je \"ohromujúci\"
soráč

!a tých chýb a začiatočníckych omylov na rozdávanie!
fakt
-siahne niekto po nich?

nie

nie je za čo

úsmevčok na povzbudenie do ďalšej dlhotrvajúcej a plodnej práce

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Martina H.

O mne

Som autorka, ktorá miluje romány, či už historické alebo zo súčasnosti a týmto spôsobom sa pokúsim prispieť svojou troškou na knižný trh v tomto žánri...

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: