IKARIKAR http://www.ikar.sk

126250 (Karl Otis Kot)8.5.2014
 

2
 počet hodnotení: 2
prečítané 165, Komentáre 3

 
126250
Stodvadsaťšesť tisícdvestopäťdesiat. Toľkokrát som si odžil svoj život. Dokola s vedomím, že to nie je darom ani prekliatím. Je to len náhodná anomália. Je jedno ako ho prežijem. Či skončí ako život netvora, alebo svätca. Nič nezabráni tomu aby sa po smrti, opäť začal od znova. Génius vo všetkých disciplínach, vrah aj záchranca. Človek bez duše v cyklickej existencii z ktorej niet úniku.
Mnohokrát som sa zapieral o stenu v snahe zastaviť otáčanie sa Zeme. Je to len zúfalstvo v ktorom nech robíte čokoľvek je to zbytočným.
Možno som svet len ja. Niečo čo sa deje len mne a nikto iný tu nie je a nikdy nebol. A možno som svet už dávno stratil. Dávno mi ušiel a stratil sa v diaľke, ktorú dokáže človek pre...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Lily Angels24.5.2014
 

Drahý K. O. Kot

Súhlasím s Máriou, zaujímavý námet a ešte lepší pseudonym. Určite na tom ešte pracuj, dá sa na tom vystavať séria poviedok s touto postavou, môžeš ísť do histórie, aj do budúcnosti. Pútavé by bolo, ak by sa tvojej postave dostalo možnosť tento cyklus zlomiť, alebo si nájsť zmysel života. Inak bude jeho bytie bezodne depresívne.

Vizvo9.5.2014
 

Ahoj Karl. V nadpise si uprav trojku na dvojku. Inak fajn,len tých životov bolo naozaj veľa. Úplne chápem to zhnusenie, keď si všetky pamätá...

Mária Blšáková9.5.2014
 

Karl
Zaujímavý námet. Páčilo sa mi to, ale chcelo by to ešte trošku práce,aby to bolo uveriteľnejšie. Napríklad ten počet jeho životov.Je dvadsiate prvé storočie. Počas nášho letopočtu za 2014 rokov sa zas toľko generácií nestihlo \"zrodiť\" tak by s tým svojim číslom možno zašiel i ku dinosaurom :)
Škoda, že tam nie je o ňom nič konkrétne. Akú má momentálne podobu. Je to mladík, alebo vetchý starec? Niečo medzi tým?
Ďalej, vysávajú z neho život... chvíľu na to majú ľudia oči prázdne a on žije opakovane mnohé životy. Podľa tohto to vyzerá, že on vysáva iných.
Porozmýšľaj, ako popracovať na niektorých detailoch, ale inak sa naozaj páčilo. Držím palce pri ďalšej tvorbe.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Karl Otis Kot

hiroshige-ghost-of-a-blind-street-musician.jpg
O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: