IKARIKAR http://www.ikar.sk

Pohltení (Emma Zemanová)20.11.2016
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 21, Komentáre 1

 

15. Kapitola


Potom, ako sa mi podarilo Charlotte utíšiť, sa z hloboka nadýchla, oprášila si z šiat na kolenách usadený prach a posadila sa na starú pohovku. "Dopad bol strašný. Myslela som si, že už sa viac nenadýchnem, tak veľmi to vyrazilo dych... Hneď ,ako som sa spamätala, som sa pokúsila nájsť ostatných, keď...Keď som ho zbadala." Slová jej zamrznú na jazyku a so slzami v očiach sa na mňa pozrie. "Sebastian... Presun neprežil, rozštvrtil sa." Ledva dopovie a opäť sa začne zadúšať plačom. Palcom zaprášenej ruky si utrie z očí slzy. "Bože, bolo tam toľko krvi. Ja... Pokúsila som sa zastaviť krvácanie ale vedela som, že nech spravím čokoľvek, bude to zbytočné. Je mi to tak strašne ľúto." Kameň na mojom srdci rástol. Bože, Sebastian. Nech som sa akokoľveksnažila predstaviť si ho mŕtveho, nedarilo sa mi to. Nevedela som prehltnúť predstavu, že by ten večne vysmiaty chalan mohol myť mŕtvi. Poznala som ho odkedy sa pamätám. Z našej partie bol najmladší, kvôli čomu sme si z neho často robili srandu. Mimo toho, že odmietal čokoľvek po hocikom dojesť alebo dopiť, takže ste sa nikdy nemuseli báť že vá ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Alia S.8.5.2018
 

Ak chceš, aby sa niekto prelúskal aspoň po koniec 1. kapitoly, nazri do kníh a všimni si, že sú v nich odseky, t.j. kratšie prehľadné úseky a sprav s tvojím dielom to isté.
Každú priamu reč, t.j. každú reč jedného človeka, pokým ho nepreruší druhý alebo nepríde odstavec bez PR, daj na nový riadok a skús celkovo upraviť text do čitateľnej a zrozumiteľnej podoby.
Inak sa záujmu nedočkáš.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Emma Zemanová

nfdajbvfa.bv.jpg
O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: