IKARIKAR http://www.ikar.sk

2 - Časom príde láska (Martina H.)20.4.2015
 

4
 počet hodnotení: 15
prečítané 258, Komentáre 4

 
Časom príde láska-21
                                                       Kapitola 21
 
 
Dominik sa sústredene zamračil. Ešte nikdy nič podobné nespravil.  No poznal svojho priateľa až príliš dobre nato, aby uveril jeho hlúpym výhovorkám. Tváril sa, že na to dievča už zabudol, no jemu bolo jasné, že sa mu nejakým zázrakom dostala pod kožu.  Ale Adam bol natoľko zaťatý, že si to odmietol priznať. I keď ho  zopár ráz prichytil s čudne zamysleným výrazom, v noci počul, ako sa vykrádal do pracovne a čoraz častejšie býval nepríjemný a podráždení.
Dominik usúdil, že sa mohol hnevať na to dievča, že mu dalo košom, no rovnako dobre sa mohol hnevať sám na seba, pretože jej to dovolil. Dominik dúfal, že je to druhá možnosť, lebo si zaumienil  to dievča navštíviť.  Sluhovia boli cenným zdrojom informácií a tak zistil, že sa len včera vrátila od richtára do svojho domu. Nebol tak problém zistiť, kde býva a jej chalupu našiel hneď.
Prešiel okolo vzorne upravenej záhradky a párkrát hlasno zabúchal na dvere. Chvíľu ticho stál a čakal. Žeby nebola doma? Znova zabúchal a začul...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Janka22.4.2015
 

waaaaau.... už som sa nevedela dočkať kedy bude pokračovanie :).... ale moje čakanie stalo zato :) čim dalej je to zaujímavejšie. Je to neskutočne napínave a zaujímave zaroven. Teším sa na pridanie novej kapitolky :)

Martina H.22.4.2015
 

Ďakujem Janka. Som rada, že môj príbeh prežívate rovnako ako ja :) Ďalšie kapitoly pridám čoskoro...

Olinka20.4.2015
 

Je to nádherné....čo dodať. Úplne som to prežívala, až mi išli zimomriavky po chrbáte. Je to vášnivé, napínavé, dobre sa to číta....Proste paráda.

Martina H.20.4.2015
 

Ďakujem veľmi pekne. Nie je nič krajšie, ako ocenenie práce. Som potešená o to viac, že sa Vám môj román páči.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Martina H.

O mne

Som autorka, ktorá miluje romány, či už historické alebo zo súčasnosti a týmto spôsobom sa pokúsim prispieť svojou troškou na knižný trh v tomto žánri...

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: