IKARIKAR http://www.ikar.sk

LOV: Precitnutie (Mgr. Patrícia Kiráľová)2.3.2019
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 22, Komentáre 2

 

2. kapitola - Pomstychtivá - pokračovanie


Onedlho dorazili do jaskyne. Zvonku i zvnútra vyzerala presne rovnako ako pred sedemnástimi rokmi, keď tu bola Adriana po prvýkrát.


V tej chvíli jej srdce tĺklo oveľa rýchlejšie ako pred niekoľkými minútami. Nebála sa o seba, bála sa o Perlin život. No zároveň o to viac prahla po Imilonovej smrti. Niekde v hĺbke duše cítila, že tu v tej chvíli Imilon bude.


Pomaly prechádzali jaskynnou chodbou. Došli k rázcestiu. Pred sebou mali dve chodby. Adriana si presne pamätala, ktorou cestou sa majú vybrať.


„Teraz kade?“ ozvala sa Perla potichu.


Na otázku jej Adriana vôbec neodpovedala a namiesto toho sa rozutekala do chodby napravo. Perla sa rýchlo vybrala za kamarátkou. Nestihla sa ani čudovať. Adriana ich zaviedla na miesto, kde bol otvor, cez ktorý sa Adriana dívala na tých mužov a mladú blondínu priviazanú na kamennom oltári. Kľakli si a pozerali sa cez malý otvor v skalách.


„To je ono? To je to miesto, ktoré si spomínala?“ opýtala sa jej Perla šeptom.


„Áno,“ prikývla Adriana. „Teraz sa vrátime...“


„Čože?“ prerušila ju Perla.


„Počúvaj ma,“ odsekla Adriana, ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Eva3.3.2019
 

...nápad dobrý, ale zmenila by som veľkosť písma a rozdelila na kapitoly. Je to v jednom celku príliš dlhé...ale to je len môj osobný názor. Čitatelia sa určite nájdu:)

Patrícia Kiráľová3.3.2019
 

Ďakujem veľmi pekne za reakciu. Čo sa týka dĺžky kapitol, tak všetky mám také dlhé. Ale pozriem sa na to. A veľkosť písma viem zmeniť pri najbližšej kapitole :-) Ale fakt ďakujem za názor, vážim si ho :-)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Mgr. Patrícia Kiráľová

O mne

Narodila som sa 07. 01. 1993 v Kráľovskom Chlmci, ale od svojich 8 rokov žijem v Rudňanoch. Odmalička mám blízko k umeniu, pretože ako malá som veľmi rada kreslila a počas základnej školy ma zaujali knihy a písanie poviedok. Písala som krátke poviedky len tak pre seba. Čítali ich iba moji spolužiaci na základnej škole. Boli obdobia, keď som na nejaký čas opustila písanie, pretože som si neverila. No napriek tomu som sa k tomu stále vrátila a dnes sa len tak ľahko nevzdám svojho "koníčku".

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: