IKARIKAR http://www.ikar.sk

333: Tanec je môj život (Michaela Svitková)19.10.2010
 

5
 počet hodnotení: 20
prečítané 68, Komentáre 6

 
Seruuuuus, Ponuka, Uniká mi niečo?, Návšteva, Čo ma vykúpi?Koniec!
1.Seruuuuus
Konečne...Konečne sa mi začali prázdniny. Je zaujímavé, že študent ako ja čaká na letné prázdniny celých desať mesiacov a keď sa ich už konečne dočká, nemá v podstate čo robiť.
Som Roxy a ten chalan, ktorého môžete vidieť po mojom boku už celých 17 rokov je môj dokonalý brat, Marco. Obidvaja z celého srdca milujeme tanec. Obidvaja tancujeme v tanečnej skupine 333. Je to tanečná skupina, v ktorej je v podstate viac chalanov ako báb. Dostala som sa tam pred 3 rokmi, keď ma môj o rok starší brat zobral do skúšobne. Chalani mu takmer dolámali väzy, keď do ich vychýrenej skupiny chcel dostať babu. „Tak, sestrička, ukáž, čo vieš!“ vyzval ma brat. Vedel, že ak ukážem to, čo vo mne je, chalani ma príjmu. Marco mi vždy veril a vždy stál pri mne. Po pár minútach hiphopového freestylu som bola v 333. Takže si to zhrňme. S bratom trávim skoro celý môj voľný čas a tak isto môj voľný čas trávim aj s ďalšími siedmimi chalanmi. Okrem mňa sú v...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Filip24.10.2010
 

Veľmi pekné, skvelý príbeh, niektoré úseky ma až dojali k slzám...skvelé postrehy zo života...obdivujem ml. ľudí, kt. vedia niečo takéto napísať...máš talent :)...(F.H.)

Mária21.10.2010
 

naozaj pribeh , ktory ma chytil a musela som ho este v ten den docitat :) mna malo co chyti takze fakt si to super napisala -velmi pekny pribeh.len tak dalej !!!cakam pokracovanie.

Anonym21.10.2010
 

Vyborne napisane, zaujimave, dojimave. Urcite si sancu zasluzis. Raz to dotiahnes daleko:)

Michaela21.10.2010
 

dakujeeem :) velmi si cenim kazdeho takehoto nazoru :)

Cartoon21.10.2010
 

Tento príbeh ma naozaj dojal ... Je tam pouzitých vela konceptov na ktoré sa clovek dokaze naviazat a keby stoho vyšla kniha malo by to úspech .

Michaela21.10.2010
 

dakujem velmi pekne :) :)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Michaela Svitková

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: