IKARIKAR http://www.ikar.sk

Ako prežiť? (AndreaZichov)10.10.2017
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 79, Komentáre 0

 

7. kapitola


Po krátkej chvíli a manželovom pohladení Gabriela odvrátila zrak od neznámeho a pozrela sa na Asha. „V poriadku?“ opýtal sa jej šeptom a ona mu ako odpoveď venovala bozk na líce, čím ho prekvapila. Zo všetkých strán sa ozvalo obdivné pískanie, pretože tento jej čin vohnal Ashtonovi do tváre jemnú červeň. Starší z bratov sa schuti rozosmial keď sa objavila červeň aj na Gabrielinej tvári a pomyslel si, že tí dvaja sa perfektne dopĺňajú.


V miestnosti vládla uvoľnená atmosféra, no každý napäto očakával vysvetlenie. Kto je to tajomné dievča? Kto je tá bohyňa v ľudskom tele? Bosorka? Keď mladomanželia dlho nič nehovorili, ľudia začali byť netrpezlivý a začali si šepkať. Kto to sakra je?! Ashton si rozpaky svojich ľudí užíval a potichu Gabriele ukazoval, kto je kto. Po piatom mene v tom už ale mala guláš.


„Dovoľte mi, aby som vám niekoho predstavil.“ Začal hovoriť Ash a v momente si získal pozornosť všetkých. „Táto pôvabná osôbka po mojom boku je iná ako ostatné. Je to moja manželka, Gabriela Black.“ Hovoril to s hrdosťou v hlase a na tvárach ľudí okolo bolo vidieť jasný šok. Gabi ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

AndreaZichov

O mne

Mladá baba,ktorá miluje knihy a je jej jedno, či ich číta alebo píše.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: