IKARIKAR http://www.ikar.sk

7 týždňov (Lucia Michaelcová)20.8.2013
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 367, Komentáre 2

 

 
Prší...
Je to čas, ktorý najradšej trávim nakupovaním. Mávam šťastie a keď odchádzam z nákupného centra, ovešaná taškami, vonku je už pekne. Vtedy si naplno vychutnávam skvelý vzduch ako v Tatrách, hoci som v centre Bratislavy. V druhom prípade je už tma a ja som tak príjemne unavená z tej ešte príjemnejšej činnosti, že už nevnímam takmer nič a pred sebou vidím iba jediné - svoju posteľ.
Ale niekedy, vo výnimočných prípadoch, ako je aj ten dnešný, keď ma ovládne určitá, nazvem to nostalgia, sa zvyknem prehrabávať v starých albumoch, v spomienkach.
Podišla som k poličke, prstami prechádzala po všetkých a v duchu vyberala. Zrazu prsty nič necítili, prázdne miesto. Chcela som ostatné posunúť, aby sa tom miesto vyplnilo, ale nemohla som. Vtom som si ho všimla, bol zastrčený celkom vzadu. Menší formát, preto ho nebolo vidieť a ja som naň už zabudla.
Takže dnes si na rade ty, pomyslela som si. Položila som ho na stolík a vybrala sa do kuchynskej časti. Naliala som si pohár najchutnejšieho ružového vína a cestou k sedačke pustila cd prehrávač. Otvorila som album a na kolená s...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Melody*26.8.2013
 

Ešte malé upozornenie, mohli by ste príbeh rozdeliť na menšie kapitoly, tento úsek sa mi zdá pridlhý a začiatok je trochu hmlistý, nie je z neho jasne rozumieť, čo sa vlastne deje - pozadie príbehu.

Melody*26.8.2013
 

Prišla som iba po polovicu no veľmi sa mi to páči, vykreslila ste krásne postavy, páči sa mi opis toho všetkého. Ani príliš veľa dialógov ani príliš opisu, proste priamo k veci :)
V predposlednej vete o darčeku chýbajú úvodzovky hore, posledná veta, trocha by ste mohli zameniť za trochu.
Veľa šťastia ;)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Lucia Michaelcová

O mne

Zdravím,
najviac ma inšpiruje hudba a občas iba nejaká drobnosť :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: