IKARIKAR http://www.ikar.sk

Alex Flin - príbehy šikovného zlodeja (Jaroslava Galbavá)24.6.2011
 

4
 počet hodnotení: 4
prečítané 58, Komentáre 5

 
ALEX FLIN - PRVÁ KAPITOLA
PRVÁ KAPITOLA
Čo by ste robili, keby ste boli šikovný chlapec, ale sirota; mali by ste super schopnosti ako je rýchlosť vetra a neprekonateľná intuícia, ale boli by ste veľmi chudobní?
Neviem ako vy, ale ja som sa stal zlodejom.
Teda, spočiatku som si myslel, že je to fajn, stále nejaké dobrodružstvo, kopa peňazí a pekné baby. Asi som si myslel, že je to niečo ako byť rocková hviezda. No, bolo to všelijaké, ale ani trochu to nepripomínalo moje predstavy.

Ustavične na úteku. To bola hračka. Viete, ak máte neuveriteľnú rýchlosť, je ľahké utiecť. Ale nemáte domov. Nikde...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Stanislava Gúgľavová29.7.2011
 

Hm, začína to byť čoraz zaujímavejšie. Som zvedavá, ako sa bude Alexovi dariť ďalej, keď si vyrobil takých nebezpečných nepriateľov. Teším sa na pokračovanie. Dúfam, že bude skoro.

Stanislava Gúgľavová28.7.2011
 

Ahoj Jarka. Rozhodne by bola škoda, kedy Alex Flin upadol do zabudnutia, pretože ani po druhej kapitole som svoj názor nezmenila. Páči sa mi to a dúfam, že pridáš aj pokračovanie.

Stanislava Gúgľavová23.7.2011
 

Ahoj Jarka. Prečítala som si prvú kapitolu z tvojho príspevku a zistila som, že ma to veľmi zaujalo. Dobre sa to čítalo, pretože príbeh je pútavý, zaujímavý a tvoja štylistika veľmi dobrá. Keď budem mať čas, kuknem ešte aj na druhú kapitolku, ale ako som už hovorila, rozhodne nie som sklamaná z toho, že som sa pristavila pri tvojom dielku. Len tak ďalej. Držím ti palce.

Jarka28.7.2011
 

Vau! Musím sa priznať, že ma to šokovalo, ale skôr v dobrom zmysle. :D Nečakala som už nijaký ohlas, niežeby som nemala sebadôveru, ale vážne som si myslela, že Alex Flin upadne do zabudnutia všetkých... :D

Jarka8.7.2011
 

človeka nič tak nepoteší ako záujem. a nič tak nezničí jeho nadšenie ako ignorácia. ale možno je to skutočne nazaujímavé a autor sa len nechce pozrieť pravde do očí...

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Jaroslava Galbavá

P5280170.JPG
O mne

Chcem toľko toho svetu povedať - a buď nemá kto počúvať, alebo nie je o čom hovoriť.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: