IKARIKAR http://www.ikar.sk

Alexander Valach

 

Kov a ortuť (Alexander Valach)30.11.2013
 

V meste budúcnosti, Atlantín, sa zvláštnymi udalosťami odštartuje séria záhadných vrážd, ktorá znepokojí policajného veterána, hlavného inšpektora Coldhearta. Stačí ale držať krok s neznámym plným elánu a sily páchať zlo? Coldheart je prenasledovaný aj... pokračovanie
 

Návštevník

 

Profil autora

Alexander Valach

O mne

Mám talent? Vraví sa, že učený nik z neba nespadol. Len sa venujem veciam, ktoré majú zmysel. Hľadám podporu práve u Vás čitatelia. Veľmi rád píšem, ale času je vždy menej ako práce a ak nespojím príjemné s užitočným a môj príbeh Vás neosloví, v písaní nebudem môcť pokračovať.
Som žiakom Gymnázia na Javorovej ulici v Spišskej Novej Vsi, kde sa človek neučí len teóriu, ale spoznáva aj to pekné, čo má v živote, aby v každej tme videl svetlo, ktoré ho z nej vyvedie.
Žijem v jednej skvelej rodine. Za ich trpezlivosť, akú so mnou majú sa im chcem zavďačiť písmom, pretože slová sú nástrojom lásky, ako aj skazy a hnevu. Nie nadarmo sa hovorí: Váž slová. Pretože slovo už vypovedané, je už späť nevratným.
Rukopis má zaujať hlavne mladších čitateľov. Aj keď je určený chalanom, veľmi by ma potešilo,ak jeho atmosféra oslovila aj nežnejšie pohlavie a aby vo Vás prebudil sympatie, či vlastné spomienky, pomohol by sa Vám vrátiť v čase, či posunúť dopredu. Pretože život je ozaj ako jazda na bicykli. Rovnováhu udržíme len vtedy, ak ideme stále dopredu :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: