IKARIKAR http://www.ikar.sk

Anjeli a Démoni živlov (Jana Kovalovská)19.4.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 98, Komentáre 2

 
Anjeli a Démoni živlov(úvod,1. a 2. kapitola)
Úvod
Ahoj, volám sa Alexis a mám 18 rokov. Navštevujem strednú školu v South Beach. Rodičia mi umreli keď som mala 10rokov, v lietadle na ceste do Japonska. Od vtedy bývam u svojej bohatšej tety Stelly na SB, neďaleko nádhernej pláže.
Aby som zabudla na stratu rodičov, chodievam na tanečné hodiny. Milujem tanec, balet proste všetky pohybové aktivity. Cítim sa pri nich ľahká ako pierko, nič ma neťaží. Mám pocit akoby som mohla vzlietnuť. Tak ako sa rada hýbem, starám sa u Stelly o záhradku. Hovorieva že pod mojimi rukami, by rozkvitla aj tráva. Keď nekvitnem ja, som rada že aspoň kvety. Tak isto aj rada kreslím, ľudia hovoria že mi to ide, často kreslievam miesta a ľudí , mne neznámych. Zjavujú sa mi v snoch. Stella chodí často do mojej izby a s obdivom hľadí na plátna, prezerá si moje skice. Voda je mojím druhým domovom. Ak nie som v škole, netancujem, nie som v záhrade či kreslím, tak plávam v mori alebo sa len tak nechávam unášať vlnami. Mám len dvoch priateľov, kvôli časovej vyťaženosti s ktorou som spokojná a to je Elis a Con...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Modroočka29.8.2015
 

Práve som dočítala druhú kapitolu. Netuším prečo si ju písala k prvej. Obsahovo sa mi páči a je pútavá, tak ako prvá.
No gramaticky v nej máš ohromne veľa chýb. Prepáč, že teraz budem zlá, ale musím ti pár vecí vytknúť.
1. divne píšeš priamu reč. Niekedy som musela vety čítať aj trikrát, aby som prišla na to, kto a čo povedal. Chodím síce ešte na základnú školu a viem, že je divné poučovať niekoho staršieho, ale niektoré tvoje chyby, by som neurobila ani ja. Napr: ,,Dilen, chyť ju!\" otočila som sa....
najprv som si myslela, že to povedala Alexis. Nemusela by si tam písať, kto to povedal, no to: otočila som sa..., by som dala do druhého riadku a s veľkým začiatočným písmenom.
2. Slovo: Wow je je čudné. Ja osobne by som ho nahradila obyčajným: vau.
Ako hovorím, ešte si to musíš prejsť. Prajem veľa šťastia a nehnevaj sa, ak som bola príliš krutá, no i mne už vytkli kopu banalít, takže v tom nie si sama.
Čakám na pokračovanie! :)

Modroočka27.7.2015
 

Príbeh sa mi pozdáva, i názov je pútavý. Keďže fantasy milujem, a tiež nedokážem písať ani čítať o realite, tvoj príbeh budem pozorne sledovať.
Navyše by som si ten text na tvojom mieste ešte poriadne prešla, lebo sa občas nájdu i chyby. Ale to je normálne, nikto nie je dokonalý (vrátane mňa).
Vo svojom profile som mimochodom mala napísané podobné veci ako ty (niečo začnem, napadne ma ďalšie, to staré odsuniem bokom, nedokončím to...) a mali na to výhrady, lebo to vraj odrádza čitateľov. :)
Držím palce s príbehom!

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Jana Kovalovská

O mne

Študentka strednej odbornej školy masmediálnej s veľkou fantáziou. V počítači mám veľa rozpísaných vecí, ale som tak lenivý človek že sa mi nikdy nepodarilo je dopísať alebo mi napadlo niečo iné a tak som staré odsunula a nové začala, samozrejme zas nedokončené. Možno je to proste iba tým, že nemám až takú veľkú motiváciu na ukončenie príbehov.
Fantasy svet je mojím svetom, rada sa vznášam v oblakoch a pozerám na svet inými očami ako tými realistickými.
Dúfam že sa niekomu moja tvorba zapáči, keď už len kúsok z nej a motivuje ma pokračovať.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: