IKARIKAR http://www.ikar.sk

Autobus, ktorý zmizol (Villiam Greko)17.5.2016
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 118, Komentáre 1

 
Autobus, ktorý zmizol
I v malých mestách jazdí veľa autobusov. Jeden z nich však v jednom takom malom meste raz spôsobil značný rozruch. Bežný autobus mestskej hromadnej dopravy, v ktorom sa toho dňa viezlo zopár ľudí, prechádzal zákrutou popri akomsi starom dome, ktorý vyzeral ako menší zámok a patril železniciam. Oproti cez ulicu sa pod nádjazdom nachádzal kruhový objazd, po ktorom v tej istej chvíli prichádzal konvoj áut.
Pred autobusom náhle zastavilo auto s rozsvieteným majákom na streche a odrezalo mu cestu. Vyskočil z neho chlap v obleku a zaťukal autobusárovi na dvere. Autobusár sa následne dozvedel, že ulica, po ktorej sa práve chystal prejsť, musí byť okamžite zablokovaná z bezpečnostných dôvodov. Uprostred konvoja totiž šla drahá limuzína, v ktorej sa viezol akýsi veľmi dôležitý človek. Chlap v obleku sa následne vráti...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

??????????19.5.2016
 

autobus prechádzal ulicou, objazdom prichádzal konvoj áut, pred autobusom zastalo auto, uniformovaný zaťukoal autobusárovi, autousár sa dozvedel, že ulica musí byť kvôli zvláštnemu autu zablokovaná aj v protismere, autobusár v hneve sa chystal autobus otočiť, autobusár cúval na chodník, čo viedol pomedzi domy, autobusár cúvol autobus a autobus sa začal v mláke prepadávať, autobusár chcel pridať ale zadok autobusa sa prepadol a mláka pohltila autobus a keď prišli autority a potápač autobus nenašli, autobus sa navždy prepadol ... a čo?
kde je poviedka: príbeh, zauzlenie a rozuzlenie?

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Villiam Greko

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: