IKARIKAR http://www.ikar.sk

BELIEVE (Ňuňa)22.4.2013
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 73, Komentáre 4

 
BELIEVE - 1. Kapitola
ÚVOD

Prichádzalo to postupne. Najskôr som ho prestala hejtovať, neskôr som ho začala akceptovať. A už to tu bolo. Kedy ? Vtedy !
Sedela som na posteli ako vždy, a prezerala som si nástenku na facebooku. Opäť večerná rutinná nuda. Zrazu som uvidela status – „Strašne mi je Ľúto, že tam teraz nemôžem byť. Už len keď si spomeniem že vo Viedni je dav ľudí, ktorým sa práve plní sen a ja tu sedím a ako vdžy pozerám fotky, počúvam hudbu a ďalej snívam“ Zamyslela som sa o čom tá baba hovorí no v zápätí som si uvedomila, že dnes má Justin Bieber koncert vo Viedni. Vôbec by som to tu nespomenula, no tento deň mi zmenil život. Nie, nebola som na jeho koncerte. No začala som ho vnímať ako súčasť môjho života.
Bolo to ako domino. Malo to rýchli spád, ako závislosť na drogách, na alkohole. Akurát, že ma „Bieber závislosť“ nepotápala na dno. Práveže ma vynášala do nebeských výšok.
Najprv som Lajkla jednu fanúšickú stránku, no o chvíľku som nemala na nástenke nič iné len jeho. Všetko sa to stalo ešte v ten večer, jeho koncertu.
Okamžite prib...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Melody*21.8.2013
 

Ahoj Ňuňa, mne sa to veľmi páčilo, nie je to síce na knihu ale niektorými pasážami si vystihla reálny život. A prečo vlastne nesnívať? Prečo nepísať nezmyselné témy? Teraz sa ti to páči? Píš také.. potom budeš písať iné :)
Obdivujem ťa a znova opakujem aké nadané deti máme na Slovensku, mám 17 a dúfam, že ma ešte tiež niekto prehlási za nadané dieťa, pokiaľ som ešte dieťa ;)
Veľa šťastia :)

Daisy10.6.2013
 

Ahoj, Ňuňa,
Tvoj príspevok som si všimla už dávnejšie. Je obdivuhodné, že sa vo svojich 13 rokoch venuješ písaniu. Ja som v trinástich ešte len začala objavovať svet kníh, o ich písaní nemohla byť ani reč. Preto píš, ak Ti to robí radosť. Kým dospeješ, parádne sa vypíšeš a možno niektorý zo svojich starších románov potom využiješ ako inšpiráciu alebo ho prepracuješ.
Čo sa týka tohto diela. S tým Justinom si to veľmi nevyhrala. Viem, že je veľa dievčat, ktoré mu fandia a tie by si to určite rady prečítali, ale pre širšie publikum by to určite nebolo. O pár rokov sa na tomto zasmeješ. :)

Karolína Fritzová21.6.2013
 

Daisy, aj ja mám 13 rokov a píšem knihy. Je veľmi mnoho mladých talentov (ja k ním nepatrím :D ), ktoré nie sú vypočuté. :)

Christian Heffner6.5.2013
 

Zatiaľ len v skratke, stále sa ti tam opakujú slová ako babka, atd. K téme sa radšej ani nevyjadrím, prepáč, toto podľa mňa do literatúry nepatrí, celé je to nereálne a k spevákovi sa nebudem vyjadrovať. Príbeh sa odohráva na Slovensku a ty používaš anglické mená ako Nicol, áno ten dedko by mohol byť z Kanady...
Do kritiky sa pustím zajtra, dúfam, že sa na mňa už teraz nehneváš. Naozaj ti radím, píš niečo iné.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Ňuňa

believeeeee.png
O mne

Mám 13 rokov, píšem od kedy poznám písmenká :) Dúfam, že sa Vám moja tvorba bude páčiť. :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: