IKARIKAR http://www.ikar.sk

Bez Hraníc / 1 časť / Temnota (Valik)10.2.2017
 

3
 počet hodnotení: 1
prečítané 81, Komentáre 9

 

Bez Hraníc / 1 časť / Temnota / Kapitola 2


KAPITOLA   2


 


Dnes mám tridsať rokov, sedím so svojimi priateľmi v reštaurácii. S priateľmi ktorý mi podľa nich pripravili perfektnú oslavu a neprestajne do mňa rýpu: zabávaj sa, choď tancovať, zbaľ nejakú babu... no ja sa musím priznať že by som radšej v lese kálal stromy, ako bol teraz tu, na tomto mieste a tváril sa že ma to tu baví. Ale od rodičov som dostal slušnú výchovu a dali si na tom záležať, aby som sa aj slušne správal aj keď sa mi to občas nedarilo, len preto som ešte tu.


Robi s Metym pozvali k nášmu stolu zopár dievčat, mohli mať niečo medzi osemnásť až dvadsať rokov, boli celkom pekné aj keď mali na sebe pol kila make-upu, no po niekoľkých minútach rozhovoru s nimi som zistil, že nie sú pre mňa ničím zaujímavé, pod pekným obalom prázdny obsah, v podstate sa nemám s nimi o čom zhovárať. Napriek tomu nespúšťali zo mňa oči, jedna z nich bruneta, s polodlhými vlasmi, v mini sukni a s výstrihom až po pás sa ma začala dotýkať, najskôr to boli moje ruky, bicepsy, ramená, potom z kolena prešla na stehno. Nič zvláštne to so mnou nerobilo a vôbec ma nezaujímala, pr ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Valik20.3.2017
 

Ďakujem.

Valik20.3.2017
 

Veľmi pekne ďakujem Verity, s tou gramatikou máš pravdu, budem musieť spomaliť a dať si čas na dôslednejšiu kontrolu. Vedela by si mi poradiť nejaký dobrý program na kontrolu? Word na to nestačí. Z tej zaľúbenosti sa pokúsim ubrať aj keď Williem je presne taký v tridsiatich rokoch po prvý krát šialene zamilovaný. Čo sa týka toho sumca, k rybárskej výbave patrí aj váha a keď nie je postačujúca tak rybári majú niečo ako tabuľky, dĺžka = cca váha, približný odhad. Mám v rodine pokročilého a veľmi skúseného rybára, občas s ním aj s jeho partiou chodím rybárčiť a sama som bola svedkom podobného úlovku, bol to skoro trištvrte hodinový zážitok, kým sumca ktorý statočne bojoval, vytiahli z vody na breh jazera. Ďakujem za rady, teším sa z každého komentára.

Verity20.3.2017
 

Tak som sa dozvedela niečo nové o rybárčení :) ... Tak to je super, že máš takéto osobné zážitky. S programom ti žiaľ neporadím, ja nepoužívam žiadny, ale snáď sa ti podarí nejaký kvalitnejší vygoogliť.
Prajem veľa chuti a energie do ďaľšieho písania :)

Valik10.3.2017
 

Pridávam ďalšiu kapitolu, som rada že sa to aspoň niekomu páči.

Verity19.3.2017
 

Super, už sa príbeh rozvíja... Samozrejme to má ešte medzery, ale baví ma to. Len by nemuseli tí dvaja byť v každom druhom odstavci tak strašne zaľúbení, je toho trošku priveľa :) ... A pozor na gramatiku, daj si to skontrolovať nejakému programu, alebo človeku, čo sa vyžíva v pravopise. Chápem, že je to asi rýchlosťou akou sa snažíš pridávať nové kapitoly, ale predsa len...

Verity19.3.2017
 

Ešte maličkosť. Chápem, že rybári so sebou nosia meter a že sumca hneď merali. Ale ako prišli na to, koľko váži? Ak si chcela naznačiť, že to bol kapitálny úlovok, mohol niektorý z rybárov napr. obdivne poznamenať, že má isto cez 200 kg. Vyskúśaj ešte nejaké ďalšie možnosti, ako ti budú pasovať do textu a zároveň budú uveriteľné.
Teším sa na ďalšie pokračovanie. Obdivujem tvoje nadšenie pre písanie a tvoju energiu. Píš, píš, som zvedavá, kam príbeh smeruje.

Verity6.3.2017
 

Ja chcem pokračovanie. Ako to bude ďalej? Máš to už napísané?

Rada17.2.2017
 

Bez chuti, farby, vône, s chybami. Čítať denne, zatiaľ nepísať.

Valik17.2.2017
 

Ďakujem, beriem si k srdcu.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Valik

O mne

Budem vám vďačná za každý váš názor. Rada by som vedela kde robím chyby, čo zmeniť a kritiku budem brať ako ponaučenie. Ďakujem.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: