IKARIKAR http://www.ikar.sk

Bez Hraníc / 1 časť / Temnota (Valik)10.2.2017
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 15, Komentáre 2

 

Bez Hraníc / 1 časť / Temnota / Kapitola 2


KAPITOLA   2


 


Dnes mám tridsať rokov, sedím so svojimi priateľmi v reštaurácii. S priateľmi ktorý mi podľa nich pripravili perfektnú oslavu a neprestajne do mňa rýpu: zabávaj sa, choď tancovať, zbaľ nejakú babu... no ja sa musím priznať že by som radšej v lese kálal stromy, ako bol teraz tu, na tomto mieste a tváril sa že ma to tu baví. Ale od rodičov som dostal slušnú výchovu a dali si na tom záležať, aby som sa aj slušne správal aj keď sa mi to občas nedarilo, len preto som ešte tu.


Robi s Metym pozvali k nášmu stolu zopár dievčat, mohli mať niečo medzi osemnásť až dvadsať rokov, boli celkom pekné aj keď mali na sebe pol kila make-upu, no po niekoľkých minútach rozhovoru s nimi som zistil, že nie sú pre mňa ničím zaujímavé, pod pekným obalom prázdny obsah, v podstate sa nemám s nimi o čom zhovárať. Napriek tomu nespúšťali zo mňa oči, jedna z nich bruneta, s polodlhými vlasmi, v mini sukni a s výstrihom až po pás sa ma začala dotýkať, najskôr to boli moje ruky, bicepsy, ramená, potom z kolena prešla na stehno. Nič zvláštne to so mnou nerobilo a vôbec ma nezaujímala, pr ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Rada17.2.2017
 

Bez chuti, farby, vône, s chybami. Čítať denne, zatiaľ nepísať.

Valik17.2.2017
 

Ďakujem, beriem si k srdcu.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Valik

O mne

Milujem život, zmysel pre nestrannosť, partnerstvo v práci aj láske považujem ako najhlbšiu potrebu. Za úsmev čakám úsmev, nie nadarmo sa vraví " čo vyžaruješ to priťahuješ" Som šťastná keď sú šťastný ľudia okolo mňa a tiež ma trápi nešťastie iných. Náš život na tejto planéte je taký krátky, tak načo rozbroje a hádky, nenávisť a nespravodlivosť, najme ak ten život máme len jeden.
Rada si prečítam váš názor a kritiku budem brať ako ponaučenie. Ďakujem.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: