IKARIKAR http://www.ikar.sk

Bez názvu (Danny)26.7.2013
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 188, Komentáre 1

 

 Bola nedeľa ráno. Nechcelo sa mi vstať a vedela som prečo. Už ráno tu bola polícia. Počula som každé slovo, ale nechcela som sa zobudiť.
Po pár hodinách nespania som to vzdala, obliekla sa. Vkročila som do kuchyne a už sa to valilo.Bol to moj foter Jeho problémy a výhovorky a sľuby a ... Ešteže s nami nebýval. Pred pár týždňami sa odsťahoval o 5 domov ďalej A mne bolo super, naozaj. Len tu to iskrilo.
Nevybavené súdy, vlastnil 1/6 nášho domu. Povedal, že súhlasí s darovacou zmluvou. Kvôli mne. Dnes bol deň, keď matka stratila všetky nervy a vytiahla ho podpísať ten papier. Moja teta z otcovej strany pracuje na matrike, takže stačil 1 telefonát a mohli sme prísť.
Vyšla som z auta, po chvíli prišiel aj on. Opitý. Vystúpil z nášho auta, ktoré si privlastnil. Poved...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Kenji26.7.2013
 

Ahoj Danny,
z poviedky je cítiť hnev, len neviem či to na poviedku stačí.
Zaujalo ma niekoľko vecí - hlavne 1/6 domu, už len pre tú zábavu som päť minút / mimochodom číslovky sa až na pár prípadov vypisujú / premýšľal akým spôsobom sa dostal k 1/6. Ak boli manželia tak by mal mať polovicu, ak dom získal pred sobášom a zdedil povedzme jednu šestinu, ale potom by zvyšok nepatril manželke a dcére...aká je správna odpoveď? :D
Ak teta z otcovej strany pracuje na matrike, tak nebude nadŕžať skôr bratovi? No môže to byť sviniar a nemá ho rada ani ona.
Aké to bude asi dlhé? Lebo zatiaľ sa tam neudialo nič, takže ešte počkám.
Veľa zdaru.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Danny

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: