IKARIKAR http://www.ikar.sk

Beznádejná nádej (Sheraton)10.12.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 127, Komentáre 0

 
Beznádejná nádej
 
 
Beznádejná nádej
 
 
„Nečum tak, choď si po svojom!“ napomenula som ho už po tretíkrát a to dosť rázne. Sklonil hlavu a bez slova sa vzdialil i s tým jeho prapodivným batôžkom, ktorý si neustále pritískal k hrudi. Nezáležalo na tom, ako nahlas som na neho nakričala, aj tak sa vždy vrátil a kráčal buď po mojom boku, alebo tesne za mnou. Nevedela som, čo tým vlastne sledoval, ale nenávidela som jeho vtieravosť. Vlastne som mohla s pokojným svedomím vyhlásiť, že som momentálne neznášala každého chlapa. Mala som na to minimálne milión pádnych dôvodov.
Musela som si oddýchnuť. Malé v mojom bruchu ma zase kopalo do chrbtice. Ostrá bolesť mi preletela celým telom. Spomalila som tempo, pridržiavajúc si brucho v deviatom mesiaci tehotenstva. Rovnako spomalil i podivný muž s batohom.
„Zmizni do pekla!“ Skríkla som čo najhlasnejšie, keď na mňa pozeral, akoby sa ma chystal zožrať. Nebol by jediný chlap, ktorého zaujala osamelá žena bez sprievodu vo vysokom štádiu tehotenstva na ceste zo Sýrie do Európy. Ale tento jediný si dovolil najviac s...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Sheraton

ipAd 1653.JPG
O mne

Tak ako všetci zúčastnení na tejto stránke milujem písanie. Nie je nič krajšie ako útek z reality v podobe spísania myšlienok do poviedky, básne, či knihy. Mám rada slovenských autorov, pretože ich tvorba je naozaj výbornej kvality a človek si má naozaj z čoho vybrať.
Dúfam, že vás môžem potešiť mojími poviedkami. Prajem príjemné čítanie.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: