IKARIKAR http://www.ikar.sk

Biela holubica- List pre teba 6. a 7. kapitola (JanaBastien)24.2.2016
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 10, Komentáre 0

 

6.kapitola (12.deň)
Neviem ako to napísať. Dlho som uvažovala, ako nájisť tie správne slova opisujúce toľko emocii a pocitov a taktiež to vandalstvo, ktoré vyvovalo túto skazu a moju bezrečnosť. Našla som ich!
Také posvätné miesto, miesto kde každý z nás ronil slzy. Či muž na steroidoch alebo chudobný bezdomovec. Milenec či nevesta. Každý na tomto mocnom mieste naháňajúcom strach z tajomnosti a nevedomosti, čo bude d’alej, je vždy vážny, strnulý a neodvážny. Až pokým nevýjde za brány, kde si nevedome vydýchne.
Pozrite sa na tú “vyprahnutú saharu”, a opäť som nahnevaná! Ale nie nahnevaná, že by som kričala, ale skor plakala. Ako niekto môže urobiť niečo také hrozné?! Ved’ raz tu bude aj on mať svoje miesto. Možno. Ak je smrteľný!
Dnes už nič nezaváži. Slušnosť sa vytraca spolu s ľudstvom. Čo sa vlastne stalo? No, to je tá otázka, prečo sa ešte nič nestalo! Nikto nechodí, ani hrobári ani policajti či novinári, ktorí by napravili či zdokumentovali tento bezútešný stav hrobových miest! Podotýkam iba niektorých, avšak nespočítateľných na prstoch oboch rúk. Vandaly, zábud...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

JanaBastien

12659731_1263019510378733_727117640_n.jpg
O mne

Jana Šimurdová, mladá skladateľka, moderátorka, herečka, textárka, spisovateľka, hudobníčka a hlavne speváčka, pôsobiaca v Českej republike. Tiež študentka 5. ročníku medicíny v Ostrave.

Písaniu poviedok sa venujem od zaklado-školského veku. Túto konkrétnu knihu " Biela holubica- List pre teba (1.časť) " som písala s dlhými prestávkami od roku 2012. Dnes dúfam, že je to konečná podoba, a teším sa na vydanie.
Viac o mne nájdete na mojom FB profile: Jana Bastien

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: