IKARIKAR http://www.ikar.sk

Blcha (Veronika Čižmárová)18.10.2013
 

3
 počet hodnotení: 1
prečítané 296, Komentáre 2

 
Blcha
 A je to tu! Muselo sa to stať! Prišlo to skôr ako som si myslela , ale vedela som, že sa to stane skôr či neskôr. Chudák blcha. To ona je taká malá? Nepáči sa mi toto zistenie. Keď som  sedela na policajnej stoličke, vážne som sa cítila ako tá malá blcha čo sa iba zmenšuje a zmenšuje na malinkú blšku.  Cítila som sa  fákt čudne! V hlave mi hrala ruská pesnička a davaj rozprávaj čo sa stalo. Dňa 28.2.2013 v čase19:40 autobus smer Košice-Michalovce s prestupom v Hriadkach bola odsudzená dokladovka v ktorej boli všetky doklady počnúc občianskym preukazom, vodičákom, zťp-ečkom a inými potrebnými dokladmi o totožnosti tej a tej osoby. Áno, presne tá osoba som ja...doteraz neviem ako sa to mohlo stať. Deň pred tým ako som cestovala, som bola v knižnici a pamätám sa, že som vyťahovala kartičku aby som si mohla vypožičať knihy,  od tej chvíle blok! Ale vážne, blok!! Neviem nič!  Jasné, že  veci okolo také nepodstatné to áno, ale kde sa podela dokladovka to ani za frasa! Dobre, dobre ideme po poriadku možno si na niečo spomenieme. Toť  streda pred inkriminovaným dňom, dokladovka v kab...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Felis Catus21.10.2013
 

Ahoj, písať štýlom \"hádzať na papier to čo cítim\" je dobré ako terapia, ale keď to zverejňuješ tu, zrejme očakávaš, že to niekto bude čítať. Ber, prosím ťa, na nás čitateľov trochu ohľad. Zjavne napíšeš čo ti slina na jazyk, resp. teda klávesnica pod prsty, prinesie, ale písanie zďaleka nie je také jednoduché. Takže: 1. rozmysli si, čo chceš tým vlastne povedať a čo by si čitateľ z toho mal asi tak odniesť. 2. prečítaj si to po sebe ako by si bola niekto, kto nie je ty a posúď, či ti to stálo za tú námahu. 3. No a rozhodni sa, či to prepíšeš, alebo radšej vymažeš. Prajem veľa úspechov.

Nehodnotím, lebo toto nie je hotový text.

Mária Blšáková21.10.2013
 

Komentár od malej (no dobre, tak od o čosi väčšej) Blšky.
Je jasné, že ma zlákal názov. Krv nieje voda a rodina je rodina. (V tomto prípade živočíšny druh)
Veronika. Štýl nieje zlý i keď...(nikdy som si nepomyslela, že toto niekomu napíšem) chýbajú čiarky. Niekedy to nevadí, ale ak je toho veľa, aj dobrý text sa zmení na... Bože, ako to vysvetliť. Predstav si svoj najobľúbenejší nápoj a teraz si predstav, že ti niekto strčí lievik do krku a leje ho do teba z vedra.
Často sa ti opakuje slovo - dokladovka, doklady... Nejako to obmeň. Číslovky vypíš slovom. Rob odstavce, aby si človek mohol \"oddýchnuť.\"
Prajem ti všetko dobré v ďalšej tvorbe.:)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Veronika Čižmárová

IMG_20140926_163834.jpg
O mne

som mladá priebojná baba, no ešte si môžem povedať mladá :D ktorá sa pretĺka životom ako to najlepšie vie. Z času na čas príde dáka depka a je len na mne ako sa s ňou vysporiadam a preto som začala písať a hádzať na papier to čo cítim, pretože nerada v sebe dačo dusím ani slzy ani krik ani nič a preto rada tvorím a vyjadrujem seba samú to čo je vo mne buď kreslením alebo písaním alebo hoc akou tvorivou činnosťou na ktorú mi treba iba moju predstavivosť a kreativitu :) Som dievča, slečna, madam, žena :) len si treba vybrať pomenovanie :) navonok som ako Domina, žena, ktorá vie čo chce a ide si za tým, držím si odstup a pôsobím namyslenosťou páva, ktorý len málo ľudom ukáže svoje perie, javím sa ako nedostupná korisť a možno preto tak milujem leopardie škvrny, ktoré ma robia vyzývavou, pretože som nerada niekde zastrčená kde o mne nik nevie... toto všetko som ja ale pri tom sa zabúda, že som len dievča čo miluje svoj svet :) Svet vlastných výtvorov :)

http://leoplitery.blogspot.sk/

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: