IKARIKAR http://www.ikar.sk

Bludička v údolí (Titania Priercová)23.9.2019
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 6, Komentáre 0

 
Bludička v údolí
1.KAPITOLA
 
Bormes-les-Mimosas, Francúzsko
 
Slnko sa skrylo za husté mraky a z neba začali padať kvapky dažďa. Všetci ľudia sa utekali skryť, len jedna žena pomaly kráčala dažďom. Zastavila sa pred hustým lesom zahaleným do hmly. Studený vietor ju objal a po tele jej vyskočili zimomriavky. Napriek tomu znovu vykročila. Najprv kráčala po úzkej cestičke vysypanej jemným štrkom. Na mieste kde provizórny chodník pokračoval smerom doprava sa opäť zastavila. Vedela, žeby mala pokračovať po vyznačenej cestičke a okľukou sa vrátiť, napriek tomu ju niečo ťahalo opačným smerom. Neustávajúci dážď rozmočil pôdu a jej už dosť unavené nohy sa začali zabárať čoraz hlbšie do blata. Zdalo sa jej že kráča už vyše niekoľko hodín, kolená sa jej podlamovali až nedokázala urobiť ani krok, oprela sa o vyvrátený strom a zahľadela sa do hmly. Keď tam kdesi neďaleko medzi stromami zbadala svetlo.
„Ľudia?“ Prehovorila tichým hlasom.
„Haló! Tu som. Prosím, pomôžte mi. Ja..“ Hlas jej zamrzol v hrdle. Pomaly sa postavila a podišla bližšie aby sa prizrela maličkému modro...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Titania Priercová

O mne

Mám 23 rokov. Momentálne som na materskej dovolenke. Veľmi rada čítam, trávim čas s rodinou a obľubujem turistiku. Mojim snom je jedného dňa vydať knihu. Túto stránku vidím ako dobrú šancu ak nie už vydať knihu-aspoň sa zdokonaliť v písaní.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: