IKARIKAR http://www.ikar.sk

Blúznivé milovanie Smrti (Domina Delecto Diabolus)11.3.2015
 

1
 počet hodnotení: 1
prečítané 109, Komentáre 2

 
Blúznivé milovanie Smrti
Hľadím na teba
a strácam sa v hĺbke tvojich očí,
sú ako najtemnejší oceán, ktorý pohltí každého,
kto do neho vkročí.
 
Zmyselne pootvoríš pery,
vyjde z nich hlboký mrazivý ston,
ja pocítim saténové teplo vlastnej krvi,
tvoje telo priľnu...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Miriam Mikulková13.3.2015
 

Ahoj Dominika,
Tvoja báseň mi pripomenule moje prvé prvé texty približne spred štyroch rokov. Možno som odvtedy urobila len pár krokov, rovnako tŕnistých ako budú tie Tvoje, ak sa rozhodneš na sebe pracovať. Natália má pravdu, naštuduj si teóriu, čítaj a každú kritiku vnímaj ako snahu pomôcť.
Držím Ti palce. :)

Natália12.3.2015
 

Bohužiaľ Dominika, podľa mňa patríš ku skupine, ktorí si s teóriou písania nerobia veľkú hlavu. Je na prvý pohľad jasné, že sa nejedná o serióznu poéziu, ale iba bezcenné spájanie slov do jedného obrovského klišé, plnom lacných gramatických rýmov a bezduchých fráz. Kým si to sem zavesila, mohla si si aspoň prečítať tu na portáli nejakú tvorbu a ohlasy na ňu.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec



Návštevník

 

Profil autora

Domina Delecto Diabolus

O mne

Som študentkou vysokej školy v odbore nemecký jazyk, ktorá si rada kráti dlhé a chladné noci písaním. Kvôli mojej láske k cudzím jazykom som sa rozhodla skúsiť písať aj v iných jazykoch. A tak vznikli nie len slovenské básne, ale aj nemecké, anglické a české.
Často sa v tomto svete cítim stratená. Je to už raz tak, že nepatrím nikam a zároveň všade. Každá éra má pre mňa svoje osobité čaro, či už stredovek, časy vikingov alebo tepajúce srdce viktoriánskeho Londýna. Moje srdce najviac uchvacuje história, literatúra, gotika, tajomno, všetko nevysvetliteľné a záhadné a v neposlednom rade samozrejme príroda.
Moje duša je kalamárom, moje pocity a sny atramentom, do ktorého namáčam vranie pierko a na prázdny zažltnutý pergamen za mesačného svetla píšem dlhé riadky plné srdcervúcich veršov chladnej romantiky, lásky a smrti.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: