IKARIKAR http://www.ikar.sk

Z každého rožku trošku (Mišelin)11.6.2018
 

4
 počet hodnotení: 5
prečítané 63, Komentáre 11

 

Bojový plán


‚, Moji milý, tu prítomný.‘‘ začal najväčší zo všetkých veľkých generálov a zamračený pohľad uprel na prázdne stoličky. ,, Zišli sme sa tu, aby sme po prvé: vzdali hold Bolesti zubov, ktorej jednotky vydržali rekordných 10 dní a ktoré by svoj boj vyhrávali doteraz, keby nebolo náhrady za toho hlúpeho a bolesti nadržiavacieho zubného lekára. Nech vás špina sprevádza na vašej ceste.‘‘ nasledovala minútka ticha, pri ktorej si každý z prítomných urobil krížik na čelo s trochou mazu. Bojová porada sa totiž vždy usporiadala v uchu, jedinej bezpečnej a nevyčistenej časti tela.


,, Tak.‘‘ skríkol generál a tresol svojou paličkou tak mocne, až polovica Bolesti menšieho stupňa vystrašene zapadla do ušného mazu. ,, Po druhé, poradcovia Bolesti hlavy uzavreli dohodu s kmeňom divochov- všami. Dohodli si intervaly útoku, každý tým 3 hodiny. Bolesť hlavy rátala s rýchlou porážkou kmeňa, dohoda sa jej zdala výhodnejšia pre našu stranu.‘‘


Pochvalne sa zadíval na Bolesť hlavy a hlavou naznačil úklon. Bolesť sa začervenala a pyšne pošteklila svojimi chápadlami gebuľu hostiteľa. Osoba sa musela ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Zuzana8.7.2018
 

Prvé tri kapitoly /ďalej som sa ešte nedostala/: nápad-super, spracovanie-zaujímavé, príjemné, trochu napínavé čítanie, gramatika-drobné chyby, štylistika-jemné úpravy nutné, hviezdičky-4 :))) Páčilo sa mi, určite dočítam.
čitateľka aj pisateľka-amatérka detských žánrov

Ela5.7.2018
 

velmi uprimne

Mišelin3.7.2018
 

Posledné komentáre ma veľmi potešili, presne takéto vety mi dodávajú silu ďalej písať :-D. Ale predsa len by raz za čas mohli padnúť aj správy obsahujúce nejaké to vytknutie, možno čo sa týka formulovania viet a pod. S vašou pomocou sa budem zlepšovať, až možno raz budem s jedným mojím dielom na 100% spokojná :-). Ďakujem

Elza24.6.2018
 

Pekne :) pri citani som sa cely cas usmievala, dakujem :), dobre sa to citalo

Elza24.6.2018
 

Myslim tu poslednu pridanu cas: Vsetko zle je na nieco dobre

Elis B.20.6.2018
 

Ahoj Mišelin, máš zaujímavý štýl písania a veľmi sa mi páčila téma rodiny :) Pekne zahrnutá príroda do deja. Určite prečítam ďalej.

Mišelin14.6.2018
 

Wau...toto so nečakala. Posledný komentár ma zahrial pri srdiečku, takže si mi zlepšila deň :) Veľmi zaň ďakujem a budem sa snažiť ďalej. Čo sa týka papierikov s témami, stalo sa, že príbeh som mala vymyslené dopredu, takže to stačilo už len doladiť a bolo.

Elza13.6.2018
 

Prečítala som všetky a musím povedať, že píšeš zaujímavo. Ja by som len tak nevedela vymyslieť príbeh na hociakú tému, ako si písala, že si vytiahneš papierik s témou a píšeš. Najviac sa mi páčila Púpava a Zlyhanie. Posledná myšlienka v Púpave je brutálna :). Ale všetky majú niečo do seba. Máš dobrý štýl písania, taký čistý, premyslený :). Rada si prečítam ďalšie.

Elza13.6.2018
 

Ten predchádzajúci koment bol ku časti s názvom \"Bojový plán\", až teraz som si všimla, že sú tu aj ďaľšie časti, idem ich pozrieť :)

Elza13.6.2018
 

Parádne :)! Vtipné a s nápadom s akým som sa ešte nestretla. Príjemne pobavilo :)

Mišelin13.6.2018
 

Ďakujem...som rada, že sa páčilo :)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Mišelin

O mne

Veľmi rada čítam. Písaniu sa venujem krátku dobu, cca 2 roky s veľkými prestávkami.Prvý úspech z písania mám na celoslovenskej súťaži, v ktorej som vyhrala 1. miesto.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: