IKARIKAR http://www.ikar.sk

BOZK MEDÚZY (Pavol Grzanka)7.11.2017
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 53, Komentáre 1

 

BOZK MEDÚZY Kapitola 6


                       KAPITOLA ŠIESTA. : Priepasť medzi nami


 


                                                        6.1


        „Stalo sa niečo Dave?“ spýtala sa šeptom večer, keď ležali v posteli. Oproti ním mala izbu Lily a preto vôbec nevylučovala možnosť vypočutia ich spoločného rozhovoru. Pôvodný úmysel situovať jej izbu na vzdialenejšom mieste v dome stroskotal na vytrvalom naliehaní, pokým neustúpili. Súhlasom samozrejme stratili značnú časť svojho hlavne intímneho života a predovšetkým tradičných večerných debát. Jej tenké uši absorbovali množstvo informácií, ktoré i tak zvyčajne ťažko rozumeli rozhovorom dospelých. Vôbec ich neudivovalo, keď ďalšie ráno hľadala vysvetlenie z útržkov zachytených z predošlého večera.   


        Sáru momentálne znepokojovalo čosi iné. Pár dní u neho postrehla určitý druh nepokoja. Nie, to nebol obyčajný nepokoj. Videla ho neraz predtým a tušila kam povedie. Dokonca ju celý čas prenasledoval pocit, že existoval opodstatnený dôvod absencie z jeho strany ho vyniesť mimo spoločný domov. Dave v tomto prezieravo kalkuloval. Dobre ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Alia S.5.12.2017
 

Vzhľadom na hlušinu, pod ktorou možno je ojedinelý príbeh pochovaný, som nedočítala ani 1. okienko. Jediná veta vo mne nevzbudila zvedavosť.
Je jedno, pod koľkými menami tu budeš mať príbeh zaregistrovaný, dôležité je spraviť s ním niečo, aby od prvých momentov zapôsobil, aby vzbudil záujem. S prístupom \"čičrania\" sa v každom detaile a obliepania podstatných slov nepodstatnými, čím iba predlžuješ vety, odseky, ale neriešiš nič, u čitateľov nepochodíš.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Pavol Grzanka

O mne

Najprv prišla nepatrná myšlienka, neskôr nápad. Nakoniec je z toho pár strán, s ktorými sa chcem podeliť. Želám pohodové čítanie a poprosím aj kritické komentáre. Neuveríte, ale tie dokážu veľa. Ďakujem.
P.S. : Vitajte vo svete môjho magického realizmu.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: