IKARIKAR http://www.ikar.sk

Broken Fallen Angel (Adri)3.12.2013
 

1
 počet hodnotení: 2
prečítané 288, Komentáre 4

 
Broken Fallen Angel - Prológ + 1. Kapitola
 Pred skoro 2000 rokmi sa v nebi strhla vzbura. Táto vzbura viedla k tomu, že tisícky anjelov bolo vypudených z neba. Boli to padlí anjeli. Vzbúrili sa proti Bohu a tak ich vyhnal z neba, ale stala sa chyba. Chyba, ktorá sa už nedala napraviť. Medzi anjelmi bol anjel, ktorý bol vyhodený z neba omylom. Tým anjelom bolo dievča. Volalo sa Angela. Nie len, že Angela bola vyhodená omylom, ale tiež ju postihlo niečo ako kliatba. Angela bola vždy dobrá, dalo by sa povedať, že bola jedným s najsrdečnejších anjelov a to robilo jej kliatbu ešte horšou. Na svoju kliatbu prišla náhodu, keď zachránila malého chlapca. Prišla na to, že keď niekoho zachráni, tak jej krídla zmiznú. To by nebolo také hrozné, ak by jej krídla vždy len zmizli, ale vždy, keď jej znovu rástli, tak Angela mala ukrutné bolesti. Toto odvážne dievča žilo 2000 rokov v bolesti a nie len fyzickej, ale aj v psychickej. Prečo psychickej? Pretože nemohla za ten čas, čo nemala krídla nikoho zachrániť. Jeden večer znovu niekoho zachráni, krátko po tom čo jej krídla dorastli, tak ako už...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

emko4.12.2013
 

Ahoj Adri,
v anotácii máš chybu. Prečo si dielu ponechala čisto anglický názov? Sme na Slovensku a aj MT je slovenský portál.
Voľba prostredia mi nevadila, aj keď nerozumiem, prečo by Anjeli mali prioritne žiť v LA.
Trocha bilo do očí časté opakovanie slov v prológu, napr. vyhodená omylom... vyhodená z neba - to stačilo napísať raz. \"Tí dvaja\" sa píše s mäkkým \"i\", oprav si to.
Tiež sa často opakovalo slovo \"trpí\".
Vidí sa mi tiež, že zápletka sa črtá až v príliš jasných farbách.

Adri4.12.2013
 

A ešte k tej zápletke. naozaj pochybujem, že si s prológu a prvej kapitoly prišiel na to čo sa tam bude diať. :)

DR5.12.2013
 

nie !s! prológu, ale Z prológu. A nie prišiel, ale prišla. No, mne sa videla prvá kapitola celkom v pohode, no niesom si istý či sa k tomu dielu ešte vrátim.

Adri4.12.2013
 

Ahoj emko, ja vlastne ani neviem prečo som to dala do angličtiny. A k tým anjelom, oni tam nežiju všetci, ale kvôli tomu, že nestárnu, tak sa musia často sťahovať a tak som ich teraz dala do LA. :D A k tým chybám, pokúsim sa to zlepšiť. :) I keď mi to bude asi trošku dlhšie trvať. :/ Ďakujem za upozornenie. :)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Adri

O mne

Rada čítam knihy, básne a poviedky. Neviem dať najavo svoje pocity a tak ich dávam do básni, čo mi moc pomáha. Som človek ktorý ma plno nápadov a keď jeden začne, tak sa len modlí, aby nedostal nový lebo začne pracovať na ňom a tn starý zavrie do šuflíka!

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: