IKARIKAR http://www.ikar.sk

Snívalkovo (Wanda)21.10.2010
 

4
 počet hodnotení: 43
prečítané 141, Komentáre 67

 
...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Andy B.19.10.2012
 

Ahoj Wandi,
tieto rozprávočky si zaslúžia popredné miesta v kníhkupectvách. Si síce na MT mojou konkurenciou, ale vôbec ťa za ňu nepovažujem, keďže píšeš podobne ako ja. Veľmi ťa obdivujem, keďže si ilustruješ sama, čo je veľké plus pri rozprávočkách. Dúfam, že raz sa stretneme na autogramiáde, možno aj spoločnej :) Držím palce, venuj sa tomu, píšeš krásne. Pa.

KattyNka15.11.2011
 

Wanda, je to veľmi chutné. :-D Držím palčeky.

Alica Náhliková15.8.2011
 

Ahoj Vanda,nechám ti tu moju mailovú adresu,ak budeš mať čas ozvi sa.\"majkurkacentrum.sk\"Tvoje rozprávky sú nádherné.

Alica Náhliková21.6.2011
 

Ahoj Vanda, všimla som si tvoj krásny banner a tak sa teším spolu s tebou. :))) Kiež by sa tvoje nádherné rozprávky čo najskôr dostali v knižnej podobe k deťom.

Wanda5.7.2011
 

Jeeej, Alicka, ďakujem, naozaj sa teším. S tou knižnou podobou to je skôr science fiction, ale jeden nikdy nevie :)))
Všetko dobré a nech sa ti darí :)

Oľga Kohútiková20.6.2011
 

Milá Wanda,

teším sa s Tebou, že si sa konečne dočkala zverejnenia. Banner je krásny. Budem stále klikať na Tvoj banner, aby sa dočkal titulu najklikanejší banner... tak ako to robia aj ostatní... Veď už bolo aj na čase, že si prišla na rad. Úprimne Ti to prajem. Ja budem zatiaľ (ne)trpezlivo čakať na moje zverejnenie. Tuším budem posielať denne. Možno to zaberie. Alebo ma úplne zrušia. Aj z portálu. He.

Prajem Ti len to najlepšie. OK

Wanda20.6.2011
 

Joooj, ďakujem, si veľmi zlatá, som rada, že sa ti páči. Ale neklikaj, aby som vedela, aký bol reálny záujem. Minule mi totiž takto klikali, ale čitanosť sa mi zdvihla len minimálne. Ja som už totiž kedysi jeden banner mala, takže sa nemôžem sťažovať. Teším sa, že čoskoro budem ja klikať na ten tvoj :))) Viac v komentári u teba.
Aj tebe všetko len to naj :)

Wanda17.6.2011
 

Ďakujem, Adi, no nedočkala, tak som ich na drzovku poslala znovu :))) Ale som veľmi rada. Už som si povedala, že miesto striehnutia na bannery by som sa asi mala radšej sústrediť na vylepšovanie svojho diela, ale v poslednom čase nestíham ani jedno, ani druhé...

Andy Bugatka17.6.2011
 

Krásny banner. Som rada, že si sa ho dočkala aj ty. :) Ahoj.

Katka Plandorová3.5.2011
 

Veľmi krásne dielko Wanda. Nechcem opakovať to, čo už popísali predo mnou, len sa k nim pripájam a hodnotím ***** :-)))

Wanda4.5.2011
 

Ďakujem, Kati veľmi pekne za komentár aj za hviezdičky, som veľmi rada :))) Zvyšok v komentári u teba :)))

Bea26.4.2011
 

Jeden z tvojich obrázkov ma zaujal v grafike. A ako vidím, tu je ich celý kopec - jeden krajší ako druhý, neviem sa vynadívať a k nim aj milučké rozprávky. Nádhera, držím palce v ďalšej tvorbe. K takému podobne pestrému dielku som sa chcela aj ja dopracovať ale akosi času je pomenej. Tak je zo mňa momentálne len čitateľ a autorstvo asi ponechám šikovnejším alebo na neskôr :)

Wanda29.4.2011
 

Ďakujem, ďakujem :) Držím ti palce, aby si si aj ty našla čas rozširovať tvoje dielko, veľmi pekné je! Ja sa tomu momentálne vôbec nevenujem, tiež nemám čas, tak sem len občas nakuknem, čo nové, ale vždy ma poteší, keď sa niekto pristaví pri mojich výtvoroch :)

Andy Bugatka30.3.2011
 

Ahoj Wanduš,
tak bublinkové rozprávočky sa zmenili na Snívalkovo? Aké milé, aj úvod je taký pekne detský, prítulný k malým detským srdiečkam.
Rozprávočky pre tie najmenšie deťúrence, ktoré nevydržia dlho pri rozprávke. Skvelé.
Krásne ilustrácie, ktoré vhodne dopĺňajú každú rozprávočku.
Si šikovnica :) Ahoj.

Wanda6.4.2011
 

Ahoj Andy,
veru zmenili, zmenili a asi je to aj dobre. Presne tak, sú to rozprávočky pre neposedné detičky, ktoré nevydržia dlho počúvať. Zároveň ale mám pocit, že tie posledné sú nejaké dlhšie, asi sa to prispôsobuje dobe za akú je moje šidlo ochotné zaspinkať :)))
Všetko dobré a mimochodom aj ty si veľká šikovnica :))

Milan 24.3.2011
 

Ahoj, chcel by som sa opýtať - keď pridám novú poviedku, kedy ju zverejnia na stránke? Pridal som o tretej a ešte tu nič nie je. Ďakujem za radu :)

Wanda24.3.2011
 

Neboj, ono je to rôzne, ja keď som sem toto pridávala prvý krát, tak to trvalo tuším deň, kým sa to zobrazilo. Dokonca som neznalá veci už medzitým aj napísala mail Mamtalentu. Takže žiadnu paniku, ono sa to určite zobrazí:) Nie som si istá, či to náhodou aj nejak nekontrolujú, preto to trvá dlhšie.

Milan24.3.2011
 

Aha áno, ďakujem :) Dúfam že to nabehne do zajtra, som skutočne rád že som objavil túto stránku, nakoľko presadiť sa v takýchto pomeroch malého mesta je skutočne ťažké. Tak isto mi ešte nezobrazuje ani všetky informácie v profile... inak veľmi pekná rozprávočka :)

Wanda24.3.2011
 

Dík :)
Inak toto píšu o tvojom probléme na FB - \"Ak si čerstvo registrovaný, tak to môže trvať dlhšie, pretože autorov verifikujú administrátori manuálne.
Ak si zaregistrovaný už dlhšie, problém môže byť na serveri, alebo máš nastavený iný dátum zobrazenia príspevku ako je dnešný alebo skorší\". Držím palce.

Wanda12.3.2011
 

Anita, ďakujem, vždy som taká rada, že sa detičkám moje rozprávky a obrázky páčia, veď na to sú :) Obrázky si kreslím sama, trošku sa hrajkám aj vo Photoshope. Niektoré sú aj v sekcii \"grafika\".
Všetko dobré :)

Anita12.3.2011
 

Milá Wanda,
tvoje rozprávočky sú nádherné. Sú milé a zaujímavé. A náš Paľko zbožňuje aj tvoje rozkošné ilustrácie. Robíš ich sama, alebo ti niekto z grafikou pomáha?
Držím Ti palce aby ti ich vydali. Určite si jednu kúpim :)
Krásny deň prajem.

Alica Náhliková7.3.2011
 

Milá Wanda,som tu znova,lebo som zistila,že som ti dala hodnotenie,keď som
bola nedopatrením odhlásená.Tvoje krásne
rozprávky si určite zaslúžia 5* a keď ti
vyjdú knižne určite si jednu kúpim pre
vnučku.

Wanda8.3.2011
 

Alicka, ďakujem veľmi pekne, si zlatá, že si sa vrátila kvôli hodnoteniu. Mám veľkú radosť, keď sa moje výtvory nikomu páčia. Keby mi náhodou vyšla knižka, určite ti jednu pre vnučku pošlem :) Ale to je zatiaľ v nedohľadne :) Všetko dobré

Oľga Kohútiková28.2.2011
 

Milá Wanda,

vždy sa spolieham iba na vlastné mozole. Nečakám na milodary. Na to sú iní. Asi nestojím v tom správnom rade. :-))

Wanda, áno, knihu \"Poď si čítať maľovať\" som si dala vydať na vlastné náklady a v krátkej chvíli pôjde na svet druhá časť \"Vymaľuj si básničku\", aj si ju sama upravujem, aj si sama robím reklamu, aj si sama predávam. (Ak máš záujem, napíš mi na mail. Nájdeš v mojom \"O mne\", ale aj v komentároch vo svojom admin., kde pridávaš) Nie je toho veľa, iba aby som mohla pokračovať.

Prajem krásny večer. OK

Wanda2.3.2011
 

Fúha, obdivujem Ťa, to asi nie je sranda vydať si knihu, robiť promo, aj si ju sama predávať. O to viac Ti držím palčeky, aby to bol veľký úspech, zaslúžiš si to. Píšeš krásne veci :)

Oľga Kohútiková28.2.2011
 

Milá Wanda,

krásne si zmenila pôvodný názov. Je to milé, rozprávočky z rannej rosy a tuším ešte krajšie a výstižnejšie ako bublinky.

Viem, že to autora napáli. Poznám to na vlastnej koži. Mala som všetko pripravené do tlače a volala mi dcéra: \"Mama, kniha - Poď sa so mnou hrať - je už vydaná našim slovenským autorom a Ty musíš prerobiť názov.\" Lenže ten názov bol predsa všade. Ťažko sa mi lúčilo s pôvodným názvom (je to,akoby Ti chceli premenovať dieťa) a môžem povedať, že doteraz som si na nové nezvykla :-))
(Poď si čítať, maľovať-I.časť, Vymaľuj si básničku-II.časť)

Prajem Ti veľa, veľa inšpirácie na Tvoje prenádherné kresby i milé rozprávočky. Nech sa Ti darí. OK

Wanda28.2.2011
 

Ďakujem, moja, si zlatá :) Už som si aj celkom zvykla na nový názov, ja som dosť prispôsobivá. Takže si mala rovnaký problém? Ale zvládla si ho skvele, mne sa \"Vymaľuj si básničku\" veľmi páči, je zaujímavejší ako \"Poď sa so mnou hrať\". Už sa teším na knižočku! Ozaj, Tebe ju vydáva Ikar, alebo niekto iný, alebo sama?

Wanda28.2.2011
 

Tak som nakoniec zmenila názov aj úvod, ale nechala som aj pôvodný názov, aby ste to v zozname spoznali. Pekný dník :)

Wanda21.2.2011
 

Adi, ďakujem ti za podporu.
Neradila som sa s nikým, veď o nič nejde,ešte to nejdú vydať, haha :))) Len ma štve,že tie druhé rozprávky vyšli až v novembri 2010, takže ja som bola prvá :( A hlavne to, že už mám celý ten bublinkový koncept všade - úvod, obálka,bannery, aj sa mi to celkom páčilo, tak to možno skončí pri nejakých \"Rozprávkach z bublifuku\" alebo niečom takom. A možno to úplne prerobím...

Wanda20.2.2011
 

No super,práve som náhodou zistila,že knižka s názvom \"Bublinkové rozprávky\" už vyšla :( A to sa skoro vždy snažím pri názvoch a menách pogoogliť, aby som si bola istá, že ešte neexistujú. Lenže táto knižka vyšla až potom, ako som zverejnila na MT svoje rozprávky :((( Zatial názov nemením, až keď vymyslím niečo poriadne.

Andy Bugatka21.2.2011
 

Wanda,
skús sa poradiť s Milanom Bunom, projektovým manažérom projektu MT, je aj na FB. Alebo si sa s MT už radila?

A k rozprávkam - Vtáčik Ťukáčik - ďateľ - skvelé. Ešte aj hlavné postavy - Maťko a Paťko. Ja mám doma aj Paťka, aj Paťku, také symbolické. :)
Máš veľmi milé a jemné rozprávočky.

Určite na niečo prídeš s tým názvom, aby to bolo správne.
Ja som tiež zistila, že môj román, resp. jeho názov, ktorý mám vložený na MT, že pod takým istým názvom už existuje kniha, ale je preložená z iného jazyka, tak vraj to je v poriadku. Keby to bol náš autor, musím zmeniť názov...

Alica Náhliková12.2.2011
 

Krásne rozprávočky.Nie príliž dlhé, aby
unavili malého čitateľa,pútavý námet,ne-
násilné poučenie a veľký priestor pre
fantáziu.Nádhera.

Wanda20.2.2011
 

Jeej, ďakujem! Áno, dĺžku mám odhadnutú podľa môjho malého poslucháča, aj keď niekedy treba viac rozprávok (a prehovárania, dohovárania, spievania atď, aby zaspinkal :)

Monika Kandriková28.1.2011
 

Poviem len:
Že rozprávky sú pre detičky dôležitá potrava a tieto Tvoje sú veľmi sympatické a veľmi, veľmi krásne ilustrované.
A na to slúžia bannery: aby sme sa o takej kráse dozvedeli. Veľa šťastia.

Wanda5.2.2011
 

To som rada, že banner plní svoju úlohu, veľmi sa teším, že ho tu mám. Ďakujem naozaj veľmi pekne za pekné slová :)
Veľa šťastia aj Tebe :)

Oľga Kohútiková18.1.2011
 

Milá Wanda,

milučké. Poučné, prívetivé, obrázok nádherný. Nemám čo dodať, ešte ***** a hotovo.

Krásne rozprávočky pre detičky. Máš veľký talent, tak píš a rob radosť deťom.
Aj mne si spravila :-)))
Nech sa Ti darí. OK

Wanda21.1.2011
 

Ďakujem veľmi pekne, mám naozaj veľkú radosť, keď moje výtvory niekoho potešia :)
Aj Tebe nech sa darí :)

Veronika Árendášová26.11.2010
 

Mne sa to paci, je tu mnoho rozpravok, takze treba vyst zo sedeho priemeru. Tebe sa to dari. Vynikas. To je dobre. Ak budes mat chut, skoc ku mne.

Wanda29.11.2010
 

Dakujem :) Ci vynikam, to si niesom ista, lebo konkurencia je velmi dobra, ale detickam sa to zatial paci :)Pozerala som tvoje rozpravocky, velmi su mile, napisala som ti :)

momo12318.11.2010
 

Super, krásne, milé....!

Wanda19.11.2010
 

Ďakujem,ďakujem,ďakujem! :)

Andy Bugatka9.11.2010
 

Ahoj,
som zase tu. Akurát som prečítala dcérke dve z tvojich rozprávok, čo si vybrala. Prvú o usmievavom vláčiku a hneď na konci sa ozvala: \"Ešte.\" Tak som čítala o prasiatku s vykrúteným chvostíkom. Páčili sa jej - dobrá správa :-)
P.S.: Rada, ktorú aj mne poradili: Oddeľ si priamu reč od nepriamej. Lepšie to vyzerá.

Wanda10.11.2010
 

Ahoj, joooj, to mam strasnu radost, ze sa jej pacili a chcela este :)
Mas pravdu, aj ja som uz rozmyslala o tej priamej reci, lebo je to cele take zbite, ale ked som to mala vo worde, tak mi vysla jedna rozpravka na jednu stranu, tak sa mi to tak pacilo. Oddelim to, len si musim najst cas, lebo potom robim veci narychlo a tak to aj vyzera :) Aj teraz pozeram, ze mam dve velkosti pisma. Ale v poslednom case nestihaaaaaam! Ale pislala som ti mailik :)
Dakujem este raz za dobre spravy :)
Pekny dnik,
W.

Andy Bugatka28.1.2011
 

Ahoj Wanda,
pozerala som a už je oddelená priama reč od nepriamej, ale je to aj celkovo upravené. Super. Je to určite prehľadnejšie, ako bolo.

Textuješ krásne rozprávočky a maľuješ k nim aj ilustrácie, skvele zladené.

Ahoj, držkaj sa a pekne ďalej píš.

P.S. Banner je úžasný a díky za komentíky u mňa. :)

Oľga Kohútiková8.11.2010
 

Milá Wanda,

gratulujem k tipovaniu. Právom si zaslúžiš odporúčanie k čítaniu. Máš krásne dielo.

Teším sa s Tebou.

Nech sa Ti darí. OK

Wanda9.11.2010
 

Dakujem, Olinka velmi pekne, velmi sa tesim, ze si ma vsimli :)
Co sa tyka promo mi to totiz zatial velmi nejde :) Aj nove kapitoly mam v plane, ale nejak nestiham si na to sadnut.
Vsetko dobre,W.

Wanda4.11.2010
 

Ďakujem za komentáre a upozornenia, poopravovala som nejaké preklepy a nezrovnalosti ;)

Oľga Kohútiková28.10.2010
 

Milá Wanda,

joooj, tak to ma teda mrzí s tou hláskou. Pravdu máš Ty. Zle som to pochopila. Aj to sa stáva a ospravedlňujem sa Ti. A vôbec nevyhadzuj \"Uhniii, ideme\" to tam je dobré, má to šmrnc, len som myslela medzi ne dať iba čiarku, nebola.
Polepším sa a nevydám už ani hláska :-))
Už budem iba čítať.

Dobrú noc. OK

Wanda29.10.2010
 

Ahaa, to som zase ja nepochopila s tou čiarkou, hneď to opravím.
Joj a žiadne také, že už nevydáš ani hláska, práve komentuj koľko chceš, veď o tom to je, aby ľudia napísali, čo si o tom myslia :)
Pekný víkend :)

Oľga Kohútiková28.10.2010
 

Milá Wanda,

dávam klobúk dolu. Veľmi sa mi páči Tvoje dielo.
Síce som si zatiaľ prečítala iba Želatínového panáčika; trpím na diagnózu \"nedostatok času\", ale akonáhle sa trochu uvoľním, napravím.
Vôbec nemám pocit, že by si mala príliš veľa zdrobnenín. Aby mali duše pokoj, zmeň iba SLOVÍČKO ...v plnej rýchlosti sa vrútil... do továrničky... (do továrne - tam je zbytočná zdrobnenina)
Milá Wanda, nechcem Ti škodiť, iba priateľská drobnosť. Škriatok Ti kazí text: ... nevydal ani hláska, len tam... (hlásku)
... \"Uhniii, ideme!\",... (,)
Dúfam, že sa na mňa nenahneváš, mrzelo by ma to. Aj mne sa stane občas, že prehliadnem svoje preklepy, dokonca raz som mala aj hrúbku a potešilo ma, keď ma pozorní čitatelia upozornili.

Kreslíš krásne obrázky a k tomu milé a poučné príbehy sú veľmi vhodné pre malého
čitateľa, no skorej poslucháča :-)
Nemá to chybu.

Nech sa Ti darí. Tvor krásne poučné rozprávky - príbehy. Deti to potrebujú.

Ak máš čas a chuť, pristav sa, tiež mám niečo pre detičky. OK

Wanda28.10.2010
 

Milá Oľga,
ďakujem, teším sa, že si mi napísala pripomienky (prečo by som sa mala hnevať? Ja som práve rada a potrebujem takýto feedback).Používam čím ďalej tým menej zdrobnenín, v ostatných rozprávkach je ich asi viac.
\"Továrnička\" mala navodiť atmosféru malého rodinného podniku :) Ale dala som ju preč, nie je tam nutná. A tiež som dala preč aj \"uhniiii ideme\". \"Pozor tutuut\" uplne staci. A co sa tyka nevydal ani hlaska, mala som to tak zafixovane, tak som to automaticky pouzila. Pozerala som na internete a nasla som X textov, kde sa to pouziva, takze statisticky vzate to asi nie je zle. (nejde o hlasku ale o hlasok).
Dnes uz nestiham, treba nahnat do postele nasho drobceka, ale urcite sa pozriem na Tvoje rozpravocky :)
Aj Tebe vsetko dobre :)

Wanda28.10.2010
 

:) až teraz mi došlo, že som v polovici prestala používať diakritiku. Zvyk z mailov...

Martina28.10.2010
 

roztomile a putave, presne ako ma byt rozpravka pre najmensich

zuzana šedá27.10.2010
 

veľmi milé, poučné, aj mojim dcérkam sa páčia, aj rozprávky, aj obrázky

Wanda27.10.2010
 

Ďakujem :) Som rada, že sa dcérkam páčia.

ANDREA BUGÁTOVÁ26.10.2010
 

Ahoj Wanda.
Veľmi rada dám komentár k týmto podareným rozprávočkám. Ešteže MT ich dalo do Náš tip.
Najviac ma zaujala tá o prasiatku s vykrúteným chvostíkom, čo sa podobá na šnúru z telefónu. Ale aj ostatné sú veľmi milé - vláčik, televízor...
Ja mám skoro 3-r. dcérku a musím si to vytlačiť, aby som jej to mohla prečítať.
Obdivujem aj zlaté kresby, čo sama ilustruješ a zdrobneniny v texte, ktoré aj ja rada využívam. Asi to bude tiež tým, že mám malé dieťa :).
P.S. Vítam konkurenciu na MT, konečne niečo podobné ako mám ja :-) Hádam tá \"Zbierka rozprávok\" predsa len bude... Bolo by mi cťou, aby sa moje rozprávky /ak by náhodou/ ocitli v spoločnosti ako je táto :) Ďakujem za spríjemnenie dňa.

Wanda26.10.2010
 

Andrejka, ďakujem veľmi pekne, strašne som rada, že sa ti páčili rozprávočky tak ,že ich budeš čítať dcérke. Už vidím ,že tvoje rozprávočky sú naozaj podobný štýl, veľmi milé, kratučké, poučné, s krásnymi obrázkami.Hneď som ti dala 5 hviezdiciek :) Aj môjmu malému sa budú páčiť. Má dva rôčky a 4 mesiace, takže skoro rovesník tvojej dcérky. Musím niekde pozrieť tvoju knižku :) Je to pre mňa nováčika veľká pocta dostávať takéto pekné komentáre od profesionálok ako si ty a Mária. Ešte raz ďakujem :)

ANDREA BUGÁTOVÁ26.10.2010
 

Milá Wanda,
veľký, veľký omyl - nie som profesionálka. Tu sme na jednej lodi. Som amatér a robím chyby, viď komentáre pod mojimi rozprávkami.
To je skvelé, že máme deti v podobnom veku, asi preto máme aj rovnaké myšlienkové pochody, čo sa týka zdrobnenín /veľakrát aj mne vyčítané/,...

Moja kniha, resp. už len to, čo ostalo sa predáva len v Rbk, zatiaľ. Ale ak chceš napíš mi na môj e-mail, ja ti ju môžem poslať. Máš ho v admine, tam, kde píšeš svoje rozprávky, pri komentároch.

Pa, a rada som prispela k niečomu, čo sa mi páči.

P.S. ďakujem za hviezdičky :-)

Wanda27.10.2010
 

Ahoj Andrejka, komentáre u teba som nečítala a rozprávočky sa mi páčili veľmi. Ale každému sa páči niečo iné. Takže aj tebe vyčítali zdrobneniny? Mozno pre pár rokmi by to aj mne rezalo uši, ale človek je detsky zdeformovaný :)) A môj prvý recenzent (môj synátor) mi to schválil, tak som bola spokojná :)
Ďakujem ešte raz, idem mrknúť do adminu.

mária23.10.2010
 

Nápadité, poučné, úsmevné, každé dieťa pochopí a určite keď bude raz \"šoférovať\", dá si na hlavu čiapku... (značka auta zajo, ok.)

Wanda24.10.2010
 

No u ludi je to skor o opatrnosti, ta ciapka len imidzovka (pokial nemaju extremne vyvinute usi :))) Ale hadam som urobila osvetu medzi zajacmi,hehe :))))

pp22.10.2010
 

Milé, nápadité, oceňujem ilustrácie.

Laurent22.10.2010
 

Velmi pekne :)

Monika21.10.2010
 

Rozprávka je pekná, ale ja by som menila zdrobneniny - menej je niekedy viac a hlavní hrdinovia by si možno zaslúžili mená. Hlavná myšlienka je perfektná a prekvapujúca. Držím palce.

Wanda21.10.2010
 

Dakujem velmi pekne za hodnotenie, s tymi zdrobneninami som asi uz deformovana, kvoli malemu :)Budem na to pamatat.
p.s. cele je to este v pracovnej verzii,pretoze sa mi nezobrazuje uvod a iba tri rozpravky, neviem preco..

mária22.10.2010
 

Wanda, najprv som zazrela tvoje ilustrácie a potom som mrkla na tvoju det. tvorbu. Máš milučké nápady, je to ok. si šikulka. (7 si iba vymeň za 1, je to maličkosť, prenesieš a vymažeš, bodíky ti zostanú).

Wanda22.10.2010
 

Milá Mária, ďakujem, veľmi ma to potešilo :) Tie kapitoly sú tak naschvál, lebo sa mi zdalo, že prvá kapitola možno zaujme viac ako ten úvod, aj keď je to také celé naopak :)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Wanda

heart-coffee2.jpg
O mne

Tieto rozprávočky píšem a kreslím pre nášho malého nezbedníka. Ku niektorým aj dosť prispel, len o tom nevie. Hádam sa zapáčia aj iným :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: