IKARIKAR http://www.ikar.sk

Buggy

 

HLAVNE S ÚSMEVOM (Buggy)5.1.2014
 

Tínedžerke Lei Fruchtbárovej práve začali letné prázdniny, ktoré si plánuje naplno užiť. Na koncoročnej diskotéke si získa nových priateľov, ale zoznámi sa aj s ľuďmi, ktorých by radšej nikdy nebola stretla. Dokáže s úsmevom na perách prekonať čakajúce... pokračovanie
 

Návštevník

 

Profil autora

Buggy

O mne

Keď sa konečne po dlhých prešpekulovaných úvahách rozhodneš nájsť tiché pokojné miesto v tieni stromu, oprieš si o jeho pevný hrubý kmeň chrbát a prostredníctvom pera začneš vytvárať nový život imaginárnej postave, ktorá sa úplnou náhodou zrodila v Tvojich predstavách.
Vaše osobnosti akoby sa v tej chvíli neopísateľným spôsobom spojili a odrazu boli jednou a tou istou bytosťou. Akoby Vás viazalo neviditeľné, avšak veľmi silné puto a všetky radosti, ale i trápenia, prežívate spoločne.
Neraz Ti vypadne aj slza z oka nad ešte nedopísanou scénkou, pretože ako autor vieš, kedy hlavnú postavu čaká obrovské sklamanie. Trasie sa Ti ruka, ako keby aj ona chcela zabrániť blížiacej sa katastrofe a Ty náhle zmeníš priebeh deja, pretože nedokážeš zoslať na svojho nového priateľa toľkú pohromu.
No raz ten nečakaný zvrat prísť musí, nech sa ho snažíš akokoľvek oddialiť a Ty v duchu prosíš, aby sa hlavná postava na Teba nehnevala a prekonala všetky nástrahy, ktoré si jej vopred pripravil. Veríš, že sa dokáže cez všetko preniesť a Vy napokon spolu úspešne dobehnete až do cieľa.


VŠEOBECNÉ INFORMÁCIE:

HLAVNE S ÚSMEVOM:
- môj prvý pokus o román
- dopísaný vo svojich pätnástich rokoch
- prosím, NEODSUDZOVAŤ ma na jeho základe, svoje zručnosti neustále vylepšujem :)

ZAMOTANÍ:
- druhý pokus o román
-dopísaný vo svojich šestnástich rokoch
-vraj nič moc, nepridávam kapitoly

ORÁKULUM RODU MASHMELLOWCOV:
- fantasy, na ktorom pomaly pracujem

Stránka, na ktorej ma môžte podporiť:

https://www.facebook.com/pages/BUGGY-wwwmamtalentsk/822907171062409?ref=hl

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: