IKARIKAR http://www.ikar.sk
Bunka Boha - návrh na obálku k dielu autora Desmodus
5
 počet hodnotení: 23

 
Zimmet
Bunka Boha copy.jpg
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 

Komentáre

desmodus11.1.2010
 

Tak toto ma velmi potesilo :) Premyslene do detailov, je vidiet, ze si pozorna citatelka :) Ak by si mi to poslala na mail (desmodustrace [filmarik a filmuska v koberci] gmail.com), bolo by mi ctou pripojit to ako obrazok k dielu - samozrejme ze by som ta ako autorku spomenul, nesnazim sa privlastnit si ho :)

Zimmet12.1.2010
 

:D filmárik a filmuška v koberci hihi, super prirovnanie. Je to poslané, keby Ti to neprišlo, daj mi vedieť. Prajem príjemný večer.

desmodus23.1.2010
 

dakujem, prislo to v poriadku :) Uz je to aj pripojene :)

Zimmet24.1.2010
 

no teda, ani si nevieš predstaviť, ako sa teraz cítim, je to fakt pocta, ďakujem...

Zimmet14.12.2009
 

Ahoj Cami, tie mačky sa veru zubia odušu, však? :B Dielko tohto autora je ladené humorne, preto tie mačacie úsmevy, príbeh ma zaujal na prvý pohľad a osobne si myslím, že nemá chybu. Ide o sci-fi, cestovanie časom, preto tie fantasmagorické hodinky, mačky majú v tom príbehu zvláštnu schopnosť a aj slivky zohrávajú svoju úlohu v tomto príbehu. Práve preto som sa snažila dať dokopy všetky tieto prvky, hádam som to vystihla aspoň trošičku :)Ak budeš mať čas, určite odporúčam, príjemné čítanie - vyčarí úsmev na tvári...

cami14.12.2009
 

Tak po tejto referencii sa na to určite pozriem. A vystihla si to dokonale.Gratulujem!

cami13.12.2009
 

Pôsobí to na mňa ako jeden veľký symbol. Ak by sa tie mačky neusmievali, tak mám z toho obrázku rešpekt. Ale ako vidím, stále sa zlepšuješ. Už si skúšala adobe ilustrátor? Inak máš moje hviezdičky.;-)Inak ďakujem, že si si našla čas, prečítať si prológ. Už je tam celá kapitolka.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec


Najnovšie

 

Najpozeranejšie

 

Najkomentovanejšie

 


 

Projekt

mediálne
podporujú: