IKARIKAR http://www.ikar.sk

Búrka (Nora Skálová)20.11.2014
 

4
 počet hodnotení: 3
prečítané 219, Komentáre 2

 
Búrka
Kráčala som voňavou javorovou alejou a napĺňal ma nekonečný pocit pokoja. Po ťažkom období som si zaslúžila pozitívnu správu. Čakala som na ňu celé mesiace. Keď mi lekár oznámil, že sme skončili s liečbou, zaplavila ma nesmierna radosť. Hoci bol sympatický človek a dobrý odborník, úspešne sa pasujúci s chorobami vystrašených pacientov, bola som rada, že ho už neuvidím. Aspoň nie tak skoro.
Ešte pred hodinou som sedela v čakárni. Žuvačka eliminovala nepríjemnú príchuť kontrastnej látky. Mala vypovedať, čo skrýva moje vnútro. Každou sekundou vo mne čoraz hlasnejšie rezonovala otázka: „Ukáže aj môj neopísateľný strach prežívajúci od skorého rána?“  K lekárovi som chodila ako na klavír, navštevovala som ho častejšie, ako môjho otca. Aj tak som však nevedela, čo môžem od neho za dverami ambulancie očakávať.
Leto bolo na svojom vrchole a vyčíňalo, ako sa na dobré leto patrí. Horúčavy v meste boli neznesiteľné, dnes mi však vôbec neprekážali. Naopak, tešil ma aj hluk nedočkavých áut, doliehajúci až k malému parku. Smerovala som na zastávku autobusu a vychutnávala som si rozkv...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

oly ole20.11.2014
 

Ahoj Nora,
v texte som narazila na chyby, prečítaj si to ešte. Páči sa mi spôsob, akým príbeh podávaš, akurát neviem, prečo si robila toľko odsekov. Čo sa týka príbehu **
Nech sa ti darí:)

Nora Skálová20.11.2014
 

Ahoj Oly Ole,
ďakujem pekne za reakciu. Text som opäť prešla a snažila som sa opravila chyby.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Nora Skálová

O mne

Už dávnejšie dospelá, no stále „snilko“ sa vraciam k môjmu tínedžerskému koníčku. V oblasti písania som iste nováčik, no baví ma prežívať rozmanité pocity, príbehy a písať o nich.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: