IKARIKAR http://www.ikar.sk

Čarovná ríša Aja (Andrea Böszörményiová)4.10.2009
 

4
 počet hodnotení: 6
prečítané 137, Komentáre 2

 
Čarovná ríša Aja
Bola raz jedna čarovná ríša, kde boli všetci šťastní, každý si pomáhal. Do tejto ríše sa dostávali ľudia, ktorí strašne trpeli, nemohli mať radosť z každodenného života. Ľudia, ktorým by čo i len maličký krôčik pomohol von z útrap. V tomto čarovnom svete začali pociťovať radosť, šťastie a plno lásky, ktorá ich obklopovala každú jednu minútu. Každú noc, presne o polnoci k nim prichádzali anjeli, ktorí ich strážili a rozprávali im očarujúce príhody. Títo anjeli strážili bránu čarovného sveta menom Aja.
Jedným človiečikom, ktorý žil v ríše Aja bol Thomas. Thomas bol v reálnom živote tichý chlapček, ktorý bol väčšinou samotár a aj keď v kútiku srdca túžil po kamarátoch, nikdy ich nemal. Thomas od raného detstva nemohol chodiť. Mal vzácnu chorobu o ktorej lekári nevedeli veľa a tak mu nemohli pomôcť. Rodičia Thomasa vyskúšali všetky možné alternatívy aby mu pomohli. Žiaľ bez výsledku.
Každý večer Thomasa zobrala mamička do postieľky a prečítali mu rozprávku. Túto postieľku mu vlastnoručne vyrobil otec v tvare auta pretože Thomasovým snom bolo, ab...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

majka6.10.2009
 

Veľmi sa mi páči tento príbeh, má to fantáziu a rada by som si prečítala aj pokračovanie tohto príbehu.

...5.10.2009
 

pekny pribeh, sikovna:))

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Andrea Böszörményiová

O mne

Rada by som sa stala spisovateľkou, je to mojím snom a najviac by som to chcela dokázať svojmu dedovi, ktorý tiež napísal knihu o minulosti našej dedinky. Tak mi držte palce!:o)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: