IKARIKAR http://www.ikar.sk

Časová slučka (Ján Babarík)8.11.2010
 

5
 počet hodnotení: 6
prečítané 351, Komentáre 4

 
Časová slučka
Ľavou rukou zvieral volant a pravú mal položenú na rýchlostnej páke, akoby sa chcel pochváliť tou výraznou svetlou jazvou, ktorá sa mu ťahala od palca cez chrbát ruky až po malíček. Vyzerala ako od noža, ale pokojne to mohol byť aj černicový ker. Druhú jazvu mal na pravej strane tváre, od oka až na krk. Táto vyzerala ako od biča. Veď čo iné ho mohlo takto poznačiť? Napriek tomu všetkému z muža sálal pokoj, ako z bodrej tučnej mamky, ktorá s tanierom buchiet príde na dvor medzi hrajúce sa deti.
Kamila sa na neho zo sedadla spolujazdca usmievala a keby vedela, priadla by ako mačka. Tešila sa na cestu, ktorú mali pred sebou, že konečne s ním bude sama, bez detí a rodičov. Prešla mu ukazovákom po jazve na pravej ruke. Koža na nej bola jemná ako hodváb.
Z mierne zvlnených polí vošli do lesov. Slnko sa medzi stromami zmenilo na blikajúci reflektor. Milan si mimovoľne sklopil tienidlo, aj keď mu to veľmi nepomohlo. Bol taký vysoký, že by mu slnko svietilo do očí len keby ležalo na kapote auta. Ešte viac sa napriamil, aby mihotanie slnečného jasu obmedzil čo najviac. Kamila...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Brada12.11.2010
 

Uz by si mohol napisat aj nieco zle... :-)

nela9.11.2010
 

fajne, napokon ako u teba zvykne

ja10.11.2010
 

Nela B.? Si to ty?

nela12.11.2010
 

jasné, že ja :) Sa tu rozhliadam. A čo nevidím? Slovenskú chrípku.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Ján Babarík

O mne

Videlo sa mi to ako dobrý nápad.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: