IKARIKAR http://www.ikar.sk

Cesta (Lucia Feketeová)14.11.2014
 

2
 počet hodnotení: 3
prečítané 136, Komentáre 7

 

Kráčam spokojná
V srdci šťastná
Úsmevom pokorená
Iskrami v očiach zabalená
Šťastná
Pretože nie som zlomená
Usmiata
Lebo som láskou objatá
...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Lucka18.11.2014
 

Richard,


Od jozefa urbana som uz čítala veľa kníh ale túto veru nie. ale hej tri krat som text vlozila lebo sa mi to neúkazalo tu na nete..a potom som si uvedomila ze to asi musí prejst nejakym admistrativnymi schvalením.
a ja nepreklínam to nikam nevedie...cesta vedie vzdy len vtedy pokial je uprimna ;)
takze dakujem za radu..mrknem sa nato a potom dam vediet. :)

lucka18.11.2014
 

tak Natália ja mam doma napísaných uz asi cez 600 rozných básní...nikdy som sa tomu velmi nevenovala ale ...zrazu som si proste povedala ze preco nie...a rovnako som aj napísala knihu..ale tú nemám v plane zverejnit na nete..kedze ju chcem vydat...a okrem ineho ja milujem kritiku lebo z nej si mozem vziat nové skúsenosti a podnety... ok tak sem skúsim dat inú básnen mozno tá bude lepsia...a nie nenahnevala si ma ...len mi to prislo take...no to uz je jedno teraz ...skusim natom popracovat...

Richard Miške18.11.2014
 

Ahoj,

tvoj text (vložený trikrát) nesie známky začiatočníckeho písania. Stačí si prečítať len takých básnikov ako Miroslav Válek alebo Daniel Hevier a uvidíš v čom je rozdiel. Tvoj text nie je osobitý, ale plný klišé (áno, môžeš ma zavrhnúť). Rým kvet/svet som čítal stovky krát, takže ma jednoducho nemôže zaujať. Poprosím ťa, predtým ako budem preliaty, aby si si prečítala knihu Jozef Urban: Utrpenie mladého poeta. Veľmi prijateľnou formou je v nej vysvetlené čo a ako v básni. Ďakujem.

Lucka18.11.2014
 

mám taký pocit ze pani natália vy dokážete ludom strasne kritizovat. a co vase diela? su natolko dokonale ze dokazu dobyt svet? nic v zlom ...ale kazdy autor tvori podla seba, nie podla vasej dokonalosti...
prevas je mozno dielo detinske ale ak vase diela su dokonalé preco potom niesú potom oblubene?

Natália18.11.2014
 

Lucka, ja nie som dokonalá a nechcela som ťa nahnevať, ale vyburcovať a pomôcť, lebo ak sa nevymaníš z omylu a budeš pokračovať v takomto písaní neuspeješ a to mi ver. Na tom to portáli keď vytrváš a nezlomia ťa prvé vážne kritiky môžeš byť dobrá poetka. Chce to len snahu sa dozvedieť prečo ťa takto skritizujú a prečítať si tu ostatné diela a reakcie kritikov čo nepotrebujú nikoho vychvaľovať. Kritik nemusí nevyhnutne vedieť aj písať. Ak budeš ústretová a veľmi chcieť, tak ti pomôžem, ak nie nechaj tak. Richard Miške je vynikajúci básnik a má tu aj svoje diela, tak nakukni.

Natália18.11.2014
 

Podľa mňa Lucia, je tvoja básnička jedno veľké klišé zo slovami ako \" láska hviezdy mesiac, srdce,...\" ďaleko nedôjdeš. Plus ešte gramatické rýmy. Príliš detinské, bez prínosu.

Natália18.11.2014
 

hups, so slovami:)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Lucia Feketeová

O mne

Písanie románov, príbehov a básni ma baví už od malička, no až teraz som si povedala, že by mohli moje diela uzrieť svetlo sveta :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: