IKARIKAR http://www.ikar.sk

Cesta (Sossannah)7.11.2016
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 91, Komentáre 0

 
Cesta 1.časť
„Daniel, ten klient už prišiel.“
„Dal si načas, to musím uznať. Mňa to však nezaujíma,  už mi padla. Poraď si s tým sama, Leona.“ povedal arogantne a jemne na ňu žmurkol.
Tá nehoráznosť ju tak zaskočila, že musela naňho civieť ešte aspoň pol minúty. Veď predsa im na tomto kšefte záležalo obom. Aspoň sa tak domnievala. Ostala nahnevaná a prvé sekundy sa to snažila rozdýchať, aby nevyzerala ako fúria.
„Ale predsa ... myslela som .. potrebujem aj tvoju pomoc. Vieš, že je veľmi náročný a keď pri ňom ostanem len ja ako žena, roznesie ma v zuboch. Nemá rád, keď mu o vážnych veciach argumentuje žena. Bol si pri všetkých rokovaniach. Prosím, pomôž mi.“ snažila sa z posledných síl pokoriť, hoci bola nabrúsená ako britva.
„Nie Leona, mňa to už nezaujíma, o pár hodín letím na dovolenku a keby sa vybavujem s tým pajácom, tak to nestihnem. Prajem ti veľa šťastia.“ uchechtol sa a zavrel dvere svojej kancelárie.
S noblesou nastúpil do výťahu a ona tam ostala stáť ako Socha slobody. Ponížená, so žalúdkom až niekde v krku. Ako jej to mohol urobiť, veď mali byť predsa...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Sossannah

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: