IKARIKAR http://www.ikar.sk

Cesta (Martin Jochym)9.1.2011
 

3
 počet hodnotení: 2
prečítané 118, Komentáre 5

 
Cesta
Po dlhej dobe ktorú som strávil úplne osamote zväčša premýšľaním, spánkom a túlaním sa po rôznych miestach som dostal email. Bola to pozvánka na pohovor. Práca vraj bola presne pre mňa. Práca ktorá zmení môj život. Avšak konkretizované nebolo nič. Nevedel som čo, za koľko ani kde. No mala zmeniť môj život a keďže som nemal na práci žiadne špeciálne dôležité veci povedal som si prečo nie. Nebude to prvý krát čo idem do niečoho o čom nemám ani najmenšie tušenie. Už ako tradične sa mi podarilo skoro zaspať môj vlak, netuším prečo ale poslednou dobou som cítil neuveriteľnú únavu pri každej maličkosti ktorú som sa pokúšal vykonať. Avšak mal som šťastia viac ako rozumu a už som sa viezol. Viezol a moja únava ma prepadla znova.
Zobudi...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

ava9.1.2011
 

Možno by som rada napísala niečo duchaplné či zmysluplné, no žiaľbohu nemám čo. Okrem otázky - \"O čom to vôbec je?\" ma napadá jediné - v tak malom, kratučkom texte, nespočetné, ale ozaj nespočetné množstvo chýb - od čiarok - tých je neúrekom; cez štylistické a obsahové vôbec + ypsilon. Och áno, žiadaš nepísať o chybách (niečo o kontaktných údajoch píšeš v profile) nuž ale, čo potom chceš, či túžiš vlastne počuť? Predpokladám, že si tu preto, aby si získal skúsenosti; učil sa, alebo? :)

P.S. Odporúčam čítať po sebe, opraviť text a pracovať so slovami.

naubuw16.1.2011
 

Pokiaľ v tom čo píšem nenachádzaš nič. Odporúčam nečítať. A pokiaľ jediné čo vieš povedať je o gramatike, odporúčam buď mi preposlať opravenú verziu alebo vynechať komentáre. (bez urážky) Pekný večer

ava16.1.2011
 

Prvé odporúčanie beriem ako pokus o žart. Nepodarený, ale predsa len žart. A to bez urážky, prosím.
Vynechávam opravenú verziu, opätovné čítanie iných diel, o komentovaní viac ani nevravím.
Príjemný večer i Tebe.

mrjochym9.1.2011
 

No hlavne je sa zaregistrovat ako autor a nie ako navstevnik, najdes to hned pod registraciou navstevnika. Tam uz sa budes urientovat lahko. Samozrejme sa treba aj prihlasit ako Autor potom. Vela stastia ;)

t. k 9.1.2011
 

prepáč, že obťažujem ale chcem sa spýtať, neviem ako mám zverejniť tie príspevky. mám ich napísané ale nejde mi to zverejniť( aspoň teda neviem ako)

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Martin Jochym

O mne

,,Nie je hanba vysloviť myšlienku, ale nevedieť sa za ňu postaviť."


 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: