IKARIKAR http://www.ikar.sk

Cesty duše (Majenka)24.1.2017
 

1
 počet hodnotení: 1
prečítané 269, Komentáre 9

 
Cesty duše
Je noc
Je deň...
Je svetlo
Je tieň
No ani jedno...dobré či zlé
Len ilúzia...sen
Sen...ktorému uveriť si chce...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

ľudo24.1.2017
 

Akým zúfalým osobnostným procesom musí prejsť človek, ktorý desiatky, ba stovky krát pri absolútne prvom kontakte s niekym iným, ho hrubým spôsobom napadne? Viď tuná.

ľudo24.1.2017
 

Chobotnica, nechaj ju na pokoji a neurčuj tu kto smie a kto nesmie pohadzovať ...ja neviem čo... Vyjadruješ sa ako retardovaná. Čo, preboha, nikoho nenecháš na pokoji? Ľudia si môžu písať, čo chcú a v akej kvalite chcú, neviem na čo sa tu hráš? Raď si koľko chceš, opakujem ešte raz, dávaj rady, koľko len chceš, ale tie osobné útoky si nechaj, na tie tu nikto nie je zvedavý. Daj si konečne do poriadku svoje emócie.

Chobotničiak24.1.2017
 

Ľudia si môžu písať čo chcú, súhlas.
Pane, nechajte si tie osobné útoky na komentujúcich. Pochváľte, povzbuďte do ďalšej tvorby týchto \"profi\" autprov to Vám ide dobre a nestarajte sa do komentujúcich. kto si má dávať do poriadku emócie je na prvý pohľad vidno. Vidno.

ľudo24.1.2017
 

Zamysli sa nad tým čo hovoríš, spustlá žena. Tvorba Majenky je prostučká, veľmi jednuduchá, ale určite ju za to nebudem napádať a urážať, tak ako to máš v obľube robiť Ty.

majenka25.1.2017
 

V jednoduchosti je krása. A aj v kráse sa vyskytujú nedokonalosti, tak ak niekoho moje nedokonalosti rozosmejú, potešenie na mojej strane...ak rozplačú, tak sa ospravedlňujem a ak naštvú, tak je to jeho problém.

majenka24.1.2017
 

To je v pohode...nechaj ho...poézia je predsa hlavne o emóciach a ak ho moje myšlienky takto emočne vyprovokovali, tak asi to predsa len bude mať s poéziou niečo spoločné...kvalitu posúdia iní.

ľudo24.1.2017
 

ahoj som rád, že si tu, Majenka.

Chobotničiak24.1.2017
 

K..K...K....Kvalitu?!?! Len pokojne snívaj ďalej. Ľudko ocení.

Odporúča desať z deviatich chobotníc:24.1.2017
 

Už tu
Prestaň...
Pohadzovať
Pojmy...
V domnení
Že tvoríš
Poéziu!

Poobzeraj sa po
Nejakej
literatúre
Lebo...
Slepá
Zostanes
Naveky vekov
Amen!


Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Majenka

O mne

Niekedy mi stačí len slovo, vôňa, pohľad, aby sa v mojej duši otvorilo more emócií a slov...zrazu som rybár, ktorému sa ryby samé ženú do sietí. Je ich toľko, že ich sama neunesiem a tak ich rozdávam ďalej. Niekto sa usmeje, iný rozplače...no nikto neostane hladný a nepohladený. Napriek tomu, že často ani netuším, kde sa tie slová vzali...
Nájdete ma aj tu od 7/2014
http://majka7.blog.pravda.sk/

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: