IKARIKAR http://www.ikar.sk

Chcem sa páčiť chlapcom (Katarína Jana Brezovanová)17.4.2010
 

5
 počet hodnotení: 5
prečítané 33, Komentáre 12

 
Chcem sa páčiť chlapcom
 
 
 
 
 
 
Chcem sa páčiť chlapcom
 
 

 
 

Chcem sa páčiť chlapcom
 
Napísala: Katarína Jana Brezovanová
Idea: o láske, poučenie sa z maľovania a o prirodzenej kráse
Postavy: Katlin (čítaj- Kejtlin), Marie (čítaj- Marí), Mama (Laura), Lukáš, Will, Tom, Diamond (kôň-čítaj- Dajmond), Aténa (kôň)
 
 
 
 
1.Kapitola
Tak toto neznesiem!
„Katlin snaž sa! Požeň Aténu do rýchleho cvalu a po zákrute ide ten SKOK!“ okríkne mama svoju dcéru.
„Áno mami. Tak poďme Aténa, CVAL!“ prikáže svojej čiernej Frízskej kobylke Katlin. Aténa elegantne prešla do cvalu. Katlin sa rútila do zákruty a blížila sa k prekážke. Keď už bola tesne pred ňou dala Aténe pokyn aby skočila, ale namiesto toho Aténa zbrzdila a uskočila nabok. Katlin sa zľakla, pustila sa oťaží a za sekundu už sedela na zemi s hlavou zaborenou v piesku.
„ Áááá! Tfuj! To je hrôza!“ rozčuľovala sa Katlin. Hneď k nej pribehla zdesená mama a pýta sa či jej nič nie je. &...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Dia1.11.2010
 

skončilo sa to náderne a tak skromne no proste krásne... Dakujem

Dia30.10.2010
 

Katka Brezovanová: No učiteľka nehovorila nič(veĎ ani nemôže nič povedať,veď ešte minule nám hovorila že máme veľa čítať).
S pozdravom Dia.

Katka Brezovanova28.10.2010
 

Pridala som sem posledne kapytoli pribehu, tak si to vychutnajte a prijemny zazitok! Vela pozdravov Vasa Katka Brezovanova.

Dia5.10.2010
 

To ja ti Ďakujem milá Katka,chcela som ťa poprosiť o ďalšiu časť.Prosíííííííííííííím
:D

Katka Brezovanova11.10.2010
 

Jasne! Pridam sem aj dalsie kapitoly, len co si v nich opravym chyby. =D Som trrrraaaašne rada, že sa tebe a tvojej kamarátke tak páčil! Ďakuje veľmi pekne! Som nadšená, len dúfam, že ste potom nemali zle, že ste si nevšimli pani učiteľku! =D Dakujem, dakujem a este raz dakujem! Sľubujem, že čoskoro tu pribudnú nové kapitoli! Zatiaľ ahoj! A tiež pozdrav tvoju kamarátku a že ďakujem! Papa

Dia5.10.2010
 

Katka,hrozne sa jej páčil keď som jej ho dala bola nadšená mimochodom ťa pozdravuje,čítam to už 2-krát dúfam že ešte niečo dopíšeš lebo je to super.Keď sme si to na prestávke čítali nevnímali sme nič okolo seba iba tento úžasný príbeh.Nevšimli sme si ani že začala hodina a prišla učiteľka.Je to super!!!
Prosím napíš toho viac.ĎAKUJEM... :D

Dia29.9.2010
 

Hrozne sa mi to páči,moja kamarátka miluje kone a hneď zajtra jej to dám prečítať,ja som veľmi spokojná.

Katka Brezovanova3.10.2010
 

Ďakujem Dia! To ma veľmi teší! Si milá, dúfam, že sa teda bude príbeh páčiť aj tvojej kamaráte! Vďaka!

Žabka Žabková18.5.2010
 

Katka, obdivujem Ťa . V svojich trinástich rokoch som ani trochu nepomyslela na písanie a tvorbu. Absolútne!!!
Našla som však niečo spoločné. Milovala som v tom veku kone. Zbierala som ich pohľadnice. Rôzne plemená. Je to zviera, ktoré silne cíti. Je rozumné a ušľachtilé.
:-) Spomínam si, ako som v tvojom veku prišla domov a rodičom predostrela prihlášku do jazdeckého klubu. Bola som sa tam \" načierno \" pozrieť a páčili sa mi tam arabské plnokrvné kone. Vyššie ako ja.Zranilo ma rozhodnutie rodiov, ktorí nepodpísali tú prihlášku- \" Vraj nechcú mať doma zmrzačené dieťa, ktoré spadne z koňa \". Vtedy som plakala, dnes ako rodič im rozumiem.
Katka, píš a skladaj svoje pocity na papier alebo internet. Možno použi vo worde opravu chýb. Ale to tvojej mladučkej dušičke až toľko neškodí. Prajem Ti úspech. Ahoj :-)

Zdenka Sujanova19.4.2010
 

Kati,
je uzasne, ze v 13 rokoch sa takto venujes pisaniu. Ja sama ucim a velmi by som ocenila v triede takuto sikovnu pisatelku. Nemate nejaky skolsky casopis, alebo podobne? Rozhodne by si sa mala nadalej realizovat. Aj namet s konikmi je velmi zaujimavy, skus nanho v poviedke nezabudat pri rieseni obliekania a malovania, aj ked i to k zivotu 13-rocnych sestriciek patri... ;-)

Katka20.4.2010
 

Ja vám krásne ďakujem. Neviem či máme šk časopis ale snažím sa aj nejako zaujať učiteľku Sj, no zatiaľ to nič neprináša. Možno o tom viete ale je aj 1. diel o sestrách Marie a Katlin.

Oľga Kohútiková18.4.2010
 

Milá Katka,
veľmi pekne si to napísala, až na niektoré drobné pravopisné chybičky, ale po záverečnej úprave to bude O.K.
Katka, prekvapila si ma, myslela som, že podľa názvu sa bude dej uberať inou cestou, ale toto je fajn. Netrpezlivo budem čakať na ďalšie pokračovanie, lebo je to zaujímavé a pútavé. Si veľký talent. Už sa teším. Píš...
OK

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Katarína Jana Brezovanová

O mne

Ahoj, som trinásť ročné dievča a chodím do ôsmej triedy. Moja najobľúbenejšia spisovateľka je Jackqulinen Wilsonová. Mám rada jej štíl písania, píše v prvej osobe, takže vás to hneď prenesie do príbehu. Je geniálna! Rada píšem a mám veľa svojich príbehov o sestrách Katlin a Marie a ich zážitkoch. Teraz by som sa chcela s vami o jeden podeliť. S najlepšou priateľkou sme npísali rozprávku o Marie a Katlin. Teraz v ich príbehoch pokračujem ja a Mária si píše svoje príbehy. Naše priateľstvo a snové predstavy o našom živote som zapojila do kniky. Mimo písania jazdím na koni a spievam, samozrejme milujem čítanie kníh. Tak čítajte aj vy!

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: