IKARIKAR http://www.ikar.sk

čiapočka (jozmet)19.3.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 36, Komentáre 0

 

Neviem či to bolo blízko, alebo ďaleko alebo za siedmimi dolami v hlbokej bani a možno skôr v okolí mesta a či dediny kde bývajú aj ľudia a stromy i husté lesy v súlade s rozprávkami, tam končil raz jeden príbeh o červenej čiapočke a vlkovi čo zjedol celú rodinu.
Keď sa teda táto sága skončila dohodol sa vlk s poľovníkom, že pozvú červenú čiapočku a jej adoptívnu starú mamu na koláč do neďalekej cukrárne, aby oslávili narodeniny vlka, veď ktovie po koľký krát prežil utopenie v studni.
Dohodli sa všetci, že stretko bude v cukrári za lesom  u starého medveďa, kde sa stretáva smotánka z celého lesa. Keď ta dorazili už bolo všade plno, rezerváciu ktorú urobil horár považovali za neplatnú, veď horár a medveď odjakživa spolu zápasili o to kto bude pánom tunajšieho lesa, ale elegantne to vyriešil vlk, keď si všimol, že už je na odchode jedna ježibaba z blízkeho okolia, tak si sadli na jej miesto. Objednali si zákusok niečo na pitie hádam to bol bylinkový čaj, alebo niečo sladšie asi malinovka, keď tu zrazu sa rozleteli dvere a dnu vtrhlo protikoláčové komando, ruky hore čarodejnic...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec
 

Projekt

mediálne
podporujú: