IKARIKAR http://www.ikar.sk

Čo nám môže priniesť tento svet ? (Natália Grešková)3.1.2018
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 7, Komentáre 1

 

Tento článok som sa rozhodla napísať podľa toho z akého pohľadu sa pozerám na túto dobu a dúfam že niekto z vás sa tu nájde. 
Začala by som tými vzťahmi medzi ľudmi.  Keď som bola menšia myslela som si aké ľahké je to zohnať kamarátov a tráviť s nimi čas, aké ľahké je mať pri se...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Alia S.13.1.2018
 

Natália, nepovedala si nič nové, nepriniesla žiadny príbeh. Iba si vypísala a pár slovami zhrnula názor. Ak chceš zaujať, mala by si popremýšľať, ako tému spracovať literárne, t. j. uviesť nás do deja, predostrieť zápletky, ponúkať náznaky riešení, ešte viac príbeh zamotať, vypointovať, medzi autorskú reč povkladať dobre vystavané, uveriteľné a dej posúvajúce dialógy atď. Hlavne sa vyvaruj mentorovania a generalizovania. Aj chýb, ktorých máš neúrekom. Ani na ne čitateľa \"nenamotáš\". On chce dielo očistené od neduhov, také, na ktorom samotnému autorovi veľmi záleží, a teda mu venoval maximum času.
Existuje mnoho rád a príručiek, ako sa zo stručne vyrozprávaného prípadu môže stať poviedka/román. Čaká ťa veľa úsilia a hodín, strávených nad štúdiom. Čítaj, aj tým sa človek/autor učí. Až potom, keď pochopíš viac ako základy, tvor, ak sa rozhodneš neponúkať iba stručný výpis skutočného príbehu. Zatiaľ si pre seba ani nás neurobila nič, čo stojí za kladné hodnotenie a chuť vracať sa k tvojim počinom.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec



Návštevník

 

Profil autora

Natália Grešková

O mne

Rada píšem príbehy a vyjadrujem svoje názory . :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: