IKARIKAR http://www.ikar.sk

Čokoláda (Veronika Čižmárová)22.10.2013
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 241, Komentáre 0

 
Čokoláda
 Jedna kocka za druhou.  Úplný zážitok chutí a slastí. Tá mäkkosť, každej tej kocočky popretkávaná tou chuťou, ktorá sa rozplýva na jazyku. Jednoduchý ťah jazykom do ktorého sa pripojili aj zuby a nežným dotykom pier prelomili túžbu jazyka sa zapojiť.  Ten pocit blaha. Mmmmmmm, mňam. Neviem sa nasýtiť tej blaženosti, ktorú mi ponúka, každá jedna tehlička. Vychutnávam si to. Ešte....Ešte....Ešte.... Rozplývam sa. Neopísateľné pocity. Harmonizujúce a slastné prepojenie chuti a chtíču si ukusiť zas a znova. Ešte chcem. Nemôžem ukojiť svoju túžbu mať v puse hrubočiznú, tvrdú oblátku. Ešte si navlhčiť pery a môžem si ju vychutnať. Hompálam si ju medzi zubami zo strany na stranu. Užívam si ako sa  mi jej tvrdosť postupne premiešava s jazykom a ako si to užívam nie len ja ale aj druhá strana. Cítim ako je rada lízaná, cucaná a hryzkaná.

Huuuuuu, je to neopísateľné a pritom to chcem vyjadriť hlučným vreskotom alebo silnejším zavzdychaním. Mám plné ústa. Cítim sa blažene. Vychutnávam si tie pocity.  Som skoro na konci. Cítiť tri chute naraz, plus, neustále sa zväčšujúcu guč...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Veronika Čižmárová

IMG_20140926_163834.jpg
O mne

som mladá priebojná baba, no ešte si môžem povedať mladá :D ktorá sa pretĺka životom ako to najlepšie vie. Z času na čas príde dáka depka a je len na mne ako sa s ňou vysporiadam a preto som začala písať a hádzať na papier to čo cítim, pretože nerada v sebe dačo dusím ani slzy ani krik ani nič a preto rada tvorím a vyjadrujem seba samú to čo je vo mne buď kreslením alebo písaním alebo hoc akou tvorivou činnosťou na ktorú mi treba iba moju predstavivosť a kreativitu :) Som dievča, slečna, madam, žena :) len si treba vybrať pomenovanie :) navonok som ako Domina, žena, ktorá vie čo chce a ide si za tým, držím si odstup a pôsobím namyslenosťou páva, ktorý len málo ľudom ukáže svoje perie, javím sa ako nedostupná korisť a možno preto tak milujem leopardie škvrny, ktoré ma robia vyzývavou, pretože som nerada niekde zastrčená kde o mne nik nevie... toto všetko som ja ale pri tom sa zabúda, že som len dievča čo miluje svoj svet :) Svet vlastných výtvorov :)

http://leoplitery.blogspot.sk/

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: