IKARIKAR http://www.ikar.sk

Cudzí (Júlia)8.8.2018
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 28, Komentáre 2

 
Snažila som sa tak dlho ukázať že si môj sen Ale bojíš sa každej veci ktorú urobím Čím viac som sa naučila starať sa o teba tým viac si sa vzďaľoval K...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Alia S. 9.8.2018
 

Pohľad básnika na svet by mal byť nekonvenčný a patrične tomu prispôsobiť výrazové prostriedky.
V riadkoch, kde o nič nejde, len o priamočiare uplakané výpovede bez nechania priestoru na zamyslenie, v ktorých sú podané slová tak, aby nevyvolávali obrazy, vlastne o nič nejde, len o akési vyžalovanie sa autorky.
Myšlienky sa nájsť dajú, len ich možno inak uchopiť, aby nevyznievali príliš banálne.
Tak som vnímala všetky doterajšie počiny.

mhjpkn7.12.2018
 

Alia, nezavidim vam, ze sa nedokazete pozerat na vypovede cez pocit. Basnikom nikto nebude diktovat co a ako maju pisat. Je to ich osobna vypoved, prestant im prosim diktovat svoj pohlad na svet a na formu. Umenie je sloboda vyjadrit sa, nie zauzivane skatulky. Prestante ich kritizovat za to, ze to citia inak, ako vy. Presne preto som prestala chodit na ZUŠ, lebo mi niekto diktoval, co a ako mam kreslit, ked som to vnimala a citila inak. A prestala som pisat, lebo mi zacali diktovat, ze si mam najprv pecitat aktualnych basnikov a az potom pisat. Umenie NIE JE o trende, umenie zanechava pocit. Paci sa, ci nepaci. Nerozumiete umeniu, vobec.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec
 

Projekt

mediálne
podporujú: