IKARIKAR http://www.ikar.sk

Daniel Mališ

 

Dedko (Daniel Mališ)6.1.2011
 

V ruke som držal nákupnú tašku, v ktorej sme mali napísaný zoznam , čo všetko treba kúpiť. Neuvedomil som si to... Vykročil som smerom ku koľajniciam s taškou v ruke a neprítomným pohľadom, akoby sa nič nestalo. Prekročil som  niektorú časť dedkovho tela... pokračovanie
 

Návštevník

 

Profil autora

Daniel Mališ

IMG_0295.JPG
O mne

Som 15 ročný sopliak, ktorý sa snaží... Alebo sa už dosnažil? :) Píšem preto, lebo... lebo sa mi nechce učiť a aspoň sa mám na čo vyhovoriť. Podľa mňa to ani neviem... Vraj to robí pozorovací talent... Hej, presne tak by som to aj ja povedal... viem ľudí presvedčiť, že sa im moje poviedky páčia aj keď sa im v podstate nepáčia.
Som bilingválny študent - Angličtina. Okrem toho, že som dictionaryfil som si z tej školy zatiaľ nič neodniesol :) Ale snáď možno niekedy.
Bývam vo Zvolene (keď píšem tento \\\"Príhovor\\\" už sú to TRI DNI!). Včera sme boli na Mestskom úrade kvôli zmene trvalého bydliska... nemám rád byrokraciu...
Dva mesiace som robil Študentskú prílohu Viv@t v Štiavnických novinách. Písal som pravdu a presne to, čo som videl. Pomenúvam veci pravým menom, aj keď sa rád hrám so slovami... Robil som - už nerobím, bol som až príliš pravdivý.
Mám Asus EeePC a robia si zo mňa srandu, že aj autorádio má väčší displej ako môj notebook. Nech sa zakopú... Zatiaľ ma nesklamal :)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: