IKARIKAR http://www.ikar.sk

Dano a Daniela (Jaroslav Rigo)27.1.2010
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 237, Komentáre 0

 
Dano a Daniela
Dano a Daniela
Malé nepodstatné bistro v malom nepodstatnom sídlisku na okraji mesta. Je leto, horúčava klesá, slnko zapadlo. V malom nepodstatnom bistre sa blíži záverečná.
„Čo s načatým večerom?“ lenivo premýšľa Dano a v pohode pomaly popíja svoje preso. Vtom vstúpi ona. Mladá, krásna a sexy. Pre Dana, čerstvého tridsiatnika neprehliadnuteľná. Mužské oči v bistre ju bystro pozorujú. Aj pre nich je nepriehliadnuteľná. Kráska vojde, ignoruje spôsobený rozruch, chvíľu sa rozhliada a sadne si k stolíku pri barovom pulte. Vlastne, prisadne si k stolíku pri barovm pulte.
„Eee, prisadla si ku mne“ rozdýchava sitku prekvapený Dano.
Krásavica vytiahne z kabelky balíček cigariet, jednu z neho vyberie a chvíľu sa prehrabáva v kabelke. Potom sa sladko a bezradne na Dana usmeje. Aj neandertálsky divoch by sa s ujúkaním vrhol do pralesa zháňať oheň, len aby jej mohol pripáliť. Dano s ochotou vytiahne zapalovač. Pohľad cez plamienok zoči voči jej krásnym očiam je pre neho príjemný, veľmi príjemný a ONA pridá aj zvodný pohľad roztúžených očí ako vystrihnu...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Jaroslav Rigo

O mne

Čítam takmer všetko, čo mi príde pod ruku, niektoré diela dokonca dočítam do konca. Mojou knihou kníh je Hlava 22 od J. Hellera, ale zaujali ma aj knihy od súčasného slovenského autora Ľuba Dobrovodu Ja malkáč a Ja velkáč. Kniha je u nás doma pravidelným Vianočným darčekom a teší ma (aj manželku), že s nadšením číta aj náš syn Adam.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: