IKARIKAR http://www.ikar.sk

Dedička (Gabriel Jon Reyes)6.1.2017
 

4
 počet hodnotení: 15
prečítané 649, Komentáre 7

 

Dedička kap. 21


Oliverovo auto, staršie, ale spoľahlivé a rýchle, uháňalo po diaľnici ako šíp. Klára mala hlavu v smútku, Oliver žiaril ako slniečko.


"Prečo sa tváriš, ako keby sme išli z pohrebu?" opýtal sa Oliver a zatrúbil na auto, ktoré sa vlieklo ako slimák a zavadzalo mu.


"Tá moja hlúpa dcéra namiesto toho, aby speňažila svoju časť dedičstva, sa rozhodla bývať s Karolom."


"Nechaj ju. ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

JM10.4.2017
 

Je to tak dobré a napínavé. Čítam to so zatajeným dychom a už sa neviem dočkať pokračovania.

Gabriel Jon Reyes12.4.2017
 

Dakujem za reakciu, potesila.

Zuzana7.4.2017
 

Pozriem na MT, poteším sa, že si pridal kapitolu a potom sklamanie z dĺžky...mohol by si pridávať dlhšie kapitoly. Inak dobré čítanie :)

Gabriel Jon Reyes8.4.2017
 

Dakujem za komentar. Citatelov nemam malo, ale komentarov akosi nepribuda. Som rad, ze sa ti moj literarny pokus paci. Co sa tyka kapitol, viem, ze su niekedy kratke, ale snazim sa, aby sa kazda kapitola venovala inej osobe/inym osobam alebo inemu deju. Ked je teda nejaky konkretny dej alebo udalost kratka, tak aj dana kapitola je kratka. Budu vsak aj dlhsie kapitoly, ktore sa budu venovat dlhsie trvajucim udalostiam. Snazim sa, aby dielo bolo dynamicke a lahko sa citalo. Mozno sa to tak nezda, ale ak si clovek precita dielo naraz, zisti, ze kapitoly su kratke, pretoze sa rychlo strieda dej z jednej postavy k druhej. Takto, ked pridavam kapitoly postupne, sa to vsak nezda. Budem sa snazit pridavat kapitoly castejsie a tie kapitoly, ktore su kratke, sa pokusim predlzit, ale tak, aby nestratili svoje tempo.
Dufam, ze zostanes dielu verna i nadalej a ze obcas pridas komentar, ako sa ti Dedicka paci, prip. nepaci. Este nas toho vela caka... :)

Norma23.3.2017
 

Rada čitam tvoje diela. Páčia sa mi. Ani toto nie je zle, len by si vsak mohol pridávať dlhšie kapitoli. Ináč je to super.

Gabriel Jon Reyes23.3.2017
 

Dakujem za pozitivnu reakciu. Som rad, ze dielo sa ti paci. Kapitoly obcas pridam dlhsie, obcas kratsie, ako sa mi podari :) Viem vsak, ze aj v minulych dielach som bol za toto kritizovany, tak dufam, ze si vstupim do svedomia :) Prajem pekny den a som rad, ze citas.
P.S.: Mozno by potesilo viac komentarov od citatelov.

Hmyz12.1.2017
 

Zmiz

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec
 

Projekt

mediálne
podporujú: