IKARIKAR http://www.ikar.sk

Lovci vrahov (Magdaléna Belejová)6.11.2018
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 9, Komentáre 0

 

Démon s ľudskou tvárou


Tú noc nemohol zaspať. 


Nespokojne sa prehadzoval na tvrdom matraci, zatiaľčo ho prenasledovali nočné mory. I keď, sotva sa to dalo nazvať nočnými morami. Tie zvyknú byť vytvorené z desivých predstáv a najstrašidelnejších fantázií. To, čo však vládlo jeho snom bolo o to horšie, že sa to všetko naozaj stalo. Jednotlivé čriepky jeho minulosti sa mu premietali pred očami, v desivej pripomienke dávnych čias, akonáhle privrel viečka. 


 


Opäť bol v tom dome. Celý jeho život hltali plamene. Lačné jazyky tvorivej deštrukcie spaľovali všetko, čo im prišlo pod ruku. Všetko, čo mu kedy bolo drahé, jeho vlastnoručne vyberané tapety, fotky, plagáty rockových skupín, všetko mu mizlo pred očami a doteraz nechápal ako je možné, že práve on z toho vyviazol živý. Prečo on prežil a ona nie? Práve vtedy pochopil, že v živote neekzistuje žiadna spravodlivosť, svet sa riadi len chaosom a on sa rozhodol túto tvorivú, vražednú silu navždy zničiť. 


 


Jediné, čo sa mu však podarilo roztrhať na kúsky výstrelom, ktorý poslal do večných lovíšť muža, ktorý zničil jeho život a mal na svedomí s ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Magdaléna Belejová

O mne

Počas nekonečne nudných hodín v škole ma utešuje jedine myšlienka, že na svete predsa len existuje nejaká činnosť, ktorá vo mne nevyvoláva buď vnútorné znechutenie alebo absolútne zdesenie a práve tou činnosťou je písanie kníh. Mojim snom je vydať niekoľko kníh, na ktoré obálky by som si chcela sama nakresliť .)

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: