IKARIKAR http://www.ikar.sk

Denník Bambuľky (Mageva Voan)7.9.2020
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 4, Komentáre 0

 

Denník Bambuľky– Kapitola 3


    Zatvorila som sa na dievčenských véckach pri telocvični, pretože nikto ich nikdy nepoužíval, možno kvôli močovému smradu, ktorý avšak nebol taký hrozný s rúškou na ústach. Sadla som si na záchod a pár minút len civela do tmavomodrých dverí predomnou. Keď som už asi piatykrát čítala odkazy vyryté ceruzkami alebo naškrabané čiernymi fixkami, zaklipkala som očami a nahlas si vzdychla. 


    Cítila som sa uboho.


    Skrývala som sa na smradľavých toaletách, bola som ponížená a do toho všetkého som vynechala moju najobľúbenejšiu hodinu – Dejiny Dvatsiateho Prvého storočia. Keď zazvonilo na hodinu, rozplakala som sa tak hlasno, až sa miestnosťou ozýval môj vzlykot ako ozvena. 


    Nevedela som uveriť, čo sa pred malou chvíľou na chodbe strednej školy Meredith Smithovej udialo. Musela som sa viackrát poštípnuť do ruky, aby som konečne akceptovala, že som nebola v žiadnom zvrátenom sne. Spracovanie reality bude ešte trvať a určite to sama nezvládnem. Pozrela som sa na displej mobilu, ignorovala správu od Mangita a vytočila som Barcleyho. Nášho, vlastne asi len môjho kamaráta ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Mageva Voan

MV2.jpg
O mne

Som sarkastické stvorenie, ktoré miluje potápať sa vo vlastnej fantázii. Vždy, keď ma svrbia prstíky nezabúdam na slová od Toni Morrison, ktoré ihneď naštarujú moju predstavivosť. "𝘐𝘧 𝘵𝘩𝘦𝘳𝘦 is 𝘢 𝘣𝘰𝘰𝘬 𝘵𝘩𝘢𝘵 𝘺𝘰𝘶 𝘸𝘢𝘯𝘵 𝘵𝘰 𝘳𝘦𝘢𝘥, 𝘣𝘶𝘵 𝘪𝘵 𝘩𝘢𝘴 not 𝘣𝘦𝘦𝘯 𝘸𝘳𝘪𝘵𝘵𝘦𝘯 𝘺𝘦𝘵, 𝘵𝘩𝘦𝘯 𝘺𝘰𝘶 𝘮𝘶𝘴𝘵 𝘸𝘳𝘪𝘵𝘦 𝘪𝘵."

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: