IKARIKAR http://www.ikar.sk

Denník Bambuľky (Mageva Voan)7.9.2020
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 8, Komentáre 0

 

Denník Bambuľky– Kapitola 5


    MysteryGirlPrincess007: Prepáč, že som sa ti neozvala skôr. Riešila som svoju malú krízu – nechcem sa o tom baviť. Ani nehovor, moja matikárka je rovnaká. Keby mohla básnila by o nemeckej ríši a vyzdvihovala by jej každý aspekt. Teší ma, že už to máš za sebou. Viem si predstaviť, aké to muselo byť stresujúce. Ako to berie mama? Už vychladla? Držím palce s riaditeľňou. Napíš potom ako to dopadlo.


 


    Kým som čakala v útulne zariadenej čakárni na doktorku Föhrenwegovú, rýchlo som napísala správu cez Historum a potom sa začítala do časopisu, ktorý ležal obďaleč. Na titulke sa vyškierala nádherná, a hlavne tenučká blondínka, s dlhokánskymi nohami. Mala perlový choker, čierny korzet, ktorý jej ešte viac zviditeľnil už aj tak tenké krivky a áčkovú sukňu, ktorá jej odkrývala opálené nohy. Nevedela som, či takéto časopisy boli vhodné, aby len tak ležali v ambulancii detskej psychologičky zdravia, ktorá sa zaoberala hlavne poruchami príjmu potravy. 


    Áno, obezita BOLA poruchou príjmu potravy, pretože sa jej prijímalo v enormnom množstve, a hlavne z nutrične nevyvážených ...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Mageva Voan

MV2.jpg
O mne

Som sarkastické stvorenie, ktoré miluje potápať sa vo vlastnej fantázii. Vždy, keď ma svrbia prstíky nezabúdam na slová od Toni Morrison, ktoré ihneď naštarujú moju predstavivosť. "𝘐𝘧 𝘵𝘩𝘦𝘳𝘦 is 𝘢 𝘣𝘰𝘰𝘬 𝘵𝘩𝘢𝘵 𝘺𝘰𝘶 𝘸𝘢𝘯𝘵 𝘵𝘰 𝘳𝘦𝘢𝘥, 𝘣𝘶𝘵 𝘪𝘵 𝘩𝘢𝘴 not 𝘣𝘦𝘦𝘯 𝘸𝘳𝘪𝘵𝘵𝘦𝘯 𝘺𝘦𝘵, 𝘵𝘩𝘦𝘯 𝘺𝘰𝘶 𝘮𝘶𝘴𝘵 𝘸𝘳𝘪𝘵𝘦 𝘪𝘵."

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: