IKARIKAR http://www.ikar.sk

Denník profesionálneho loosera, alebo ako vy-ebať so systémom (Tomáš Lemešani)19.3.2013
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 201, Komentáre 2

 
Denník profesionálneho smoliara, alebo ako vy-ebať so systémom
I.

Pondelok
Tá naša generácia je asi ozaj divná. Ľudia po celom svete si dnes pripomínajú koniec hroznej II. svetovej vojny, čoho vážnosť pociťujeme aj my, teda aspoň tá menšina, ktorá má v hlave aj niečo iné ako spoločenské zvratky. Na druhej strane však ani tá naša menšina nekoná nič bázlivé. Väčšina využila deň voľna na to, aby sa jednoducho váľala doma, dobre si zamasturbovala, niečo vypila, pozrela nejaké tie filmy. Do veľkej miery som sa k týmto častiam dňam pridal aj ja. A...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

E.E.25.3.2013
 

Možno som to nepochopila - napokon je to v kolónke \"iné\", ale ak to má byť beletria denníkovou formou s ambíciami nebodaj na psycholog. román poukazujúci na problémy spoločnosti, tak tomu chýba veľa. A možno aj všetko. Vrátane originálneho názvu - toto znie ako variácia na Denník odvážneho bojka a prihovára sa čitateľom asi len o málo starším; alebo takým, ktorí nečítali ani Idiota a preto z nich možno robiť aspoň mentálne zaostalých. Každopádne tento lúzer je pre mňa celkom neprofesionálny.

DARK25.3.2013
 

Súhlasím s E.E., ešte doplním, že miestami, keď konečne začínam rozumieť, snažím sa nachádzať, čo mi chce autor povedať, zrazu príde veta(y), akoby odtrhnutá odinakiaľ, nesúvisiaca.
Mám pocit, že skáčem na trampolíne, hoci sa mi žiada ticho ležať.
Preskakovanie z niečoho do ničoho či z ničoho do ničoho - neverím, že takto stavaný text vôbec niekoho zaujme.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Tomáš Lemešani

O mne

Okrem toho, že pracujem ako novinár píšem až nepríjemne veľa. Najmä psychologické romány poukazujúce na problémy spoločnosti.

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: