IKARIKAR http://www.ikar.sk

Denník Socfobičky - Deň 0. (Eliška Troianová)9.2.2015
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 231, Komentáre 0

 
Denník Socfobičky - Deň 0.
„Komunikatívnosť, samostatnosť, reprezentatívne vystupovanie... .“ V zrozumiteľnej reči – hľadáme ľudí, čo vedia oblbovať iných, aby z nich vytiahli peniaze. Nahnevane som vypla prehliadač, v ktorom som mala otvorenú Profesiu. Aj tak som neplánovala na žiaden pracovný pohovor isť. Bála som sa, že sa zasa strápnim. Že nebudem vedieť čo povedať, očerveniem a budem vyzerať ako malé decko. Bála som sa ich pohľadov a otázok, na ktoré neviem odpovedať.
Paniku mám už len z tej predstavy.
Ale mám pred sebou posledný ročník na výške, tak môžem ešte dva semestre ľudí klamať, že si chcem užívať posledné prázdniny. „Veď sa v živote narobím ešte dosť." bolo  moje ospravedlnenie pred ľuďmi aj pred sebou. Ale na čo sa budem vyhovárať po škole, to neviem.
Pustila hlasno hudbu a odišla do sprchy. Večer som mala ísť na party. Moc sa mi nechcelo, ale trčať doma nebola tiež lákavá predstava. Čím bolo viac hodín, tým sa moja úzkosť stupňovala. Nervózne som sedela na gauči, hrabala sa v taštičke s make-upom, ktorý som si nanášala na tvár v nádeji, že sa mi podarí za...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

Eliška Troianová

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: