IKARIKAR http://www.ikar.sk

Dievča menom Ariel (erik kačkoš)18.8.2013
 

0
 počet hodnotení: 0
prečítané 554, Komentáre 0

 
1. kapitola
Budím sa na pípanie telefónu. Vstávam, v hlave mi duní a už vidím depresiu ako ma s otvorenou náručou víta, ide ku mne bližšie, objíma ma a pomaly začínam cítiť jej bozky na svojom krku. Ženie mi to do očí slzy. V kúpelni si opáchnem tvár studenou vodou a rozmýšľam, že je najvyšší čas s tým všetkým skončiť, dať sa dokopy a začať žiť normálny a plnohodnotný život. Ale je to márne, sám seba nepresvedčím. Radšej si doprajem dlhú horúcu sprchu. Keď skončím, oblečiem sa a idem do práce.
Kým príde autobus, stíham si dať ešte cigaretu. Nastúpim dnu, z vydýchaného vzduchu ma hneď napne a len tak tak sa mi podarí nezvracať. V autobuse znova tisícka cudzích ľudí, čo spôsobí, že znervózniem a začne sa mi točiť hlava. Kráčam uličkou a všetci na mňa čumia ako keby som bol nejaké zjavenie. Nájdem si miesto vzadu, hneď za útlou ryšavkou s neskutočne rozkošnou tvárou, ktorá mi venovala krátky pohľad jej krásnymi hnedými očami. Autobus sa pohne a mne znova príde zle.
Je piatok, sedem hodín ráno. Sedím v tom skurvenom autobuse, vonku sadá hmla a mrholí. Ideálny čas na premýšlanie nad nesk...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

secNávštevník

 

Profil autora

erik kačkoš

O mne

 

Všetky moje diela


 

Projekt

mediálne
podporujú: