IKARIKAR http://www.ikar.sk

DIEVČA SO ZLOU SITUÁCIU HĽADÁ SVOJHO VRAHA (Anna Bernáthová)16.9.2014
 

2
 počet hodnotení: 5
prečítané 201, Komentáre 6

 
DIEVČA SO ZLOU SITUÁCIOU HĽADÁ SVOJHO VRAHA
 
                Už ma to tu nebaví. Mám chuť všetko zavesiť na klinec , ale hlavne zavesiť si slučku na krk. Len keby som na to mala dostatok odvahy.  Vždy keď sa na to podujmem, opustí ma odvaha a nič si neurobím. Ani som nepredpokladala, že to môže byť až také zložité. Ale, čo keby som si dala inzerát do novín, alebo ešte lepšie na internet? Možno by sa niekto prihlásil. Je len problém, kto by mi to uverejnil. Určite by na mňa hneď zavolali psychiatra.  Ale veď, na internete by  na mňa nikto ani nemusel prísť, keď si dám iné meno. Asi to urobím tak.
                Ako som si povedala, tak som aj urobila. Napísala som anonymne inzerát   na jednu stránku o tom, že chcem  skoncovať so životom a či by mi s tým niekto nepomohol. Čuduj sa svete, nejaký blázni sa mi prihlásili.  Jeden sa mi obzvlášť pozdával. Písal inteligentným štýlom. Odpísala som mu, aby mi napísal na mejl. Za dva dni som mala v schránke od neho meil. Písal v ňom, že je v týchto veciach skúsený a pýta za to málo peňazí. Pár dní sme si takto dopisovali, až sme sa...
hodnotiť:
hodnotiť
12345

 


Komentáre

Kubo7.10.2014
 

Všetky tvoje poviedky končia skôr než začnú. Škoda toho.

Rony28.9.2014
 

Nechcem sa Vás dotknúť, ale celé je to pritahnuté za vlasy. Dievča chce spáchať samovraždu, vyberie si nájomného vraha cez e-mail, vyspí sa s ním a nakoniec si ho zoberie. Obaja sú zjavne psychicky narušení:-(
Možno by stálo za to ak by bola poviedka dlhšia a viac ste sa venovali psychike postáv a ich vývoju. Samozrejme, ale každý má iný názor:-)

Martina Bosíková27.9.2014
 

Velmi aktualne.
Zaver mozno trochu naivny, ale pripisujem to veku autorky.Inak velmi zaujimave dielo.

Anna Bernáthová 27.9.2014
 

Ďakujem za reakcie.
Ján Franko - ja neviem písať dlhé novely a romány. Vždy sa v tom len zamotám.

Emko22.9.2014
 

\"Mám depku, poďte mi niekto zakrútiť krkom... ako bonus roztiahnem nožičky do písmena \"V\"... alebo: \"Ako Martin z Krovia spasil zblúdilú ovečku\". VNČD (viacnemámčododať)

Ján Franko22.9.2014
 

Na celom texte je najlepší názov. Je to krátke, ale má to skvelý nápad. Treba to roztiahnuť aspoň na 5-7 strán. Tak to je to iba ako úvodník k niečomu lepšiemu. Sadnúť za stôl a písať.

Upozornenie správcu

Napíšte text v rámiku do poľa pod ním. V prípade, že nebude správne vyplnený mail_to_by_send

sec




 

Projekt

mediálne
podporujú: